Authentic Beauty Concept’ten yazın kuruyan saça nem desteği

Mango ve fesleğenle nemlendiren özel formül

Formüllerinde silikon, sülfat, mineral yağlar, yapay renklendiriciler ve parabene yer vermeyen Authentic Beauty Concept’in Hydrate serisi, mango ve fesleğen özleri ile saçları nemlendirip yatıştırıyor, aynı zamanda arındırırken yeniliyor ve canlandırıyor. Pamuksu kokusu ise lüks ve narin beyaz çiçek notaları ile mango, fesleğen ve pudramsı vanilya notalarının hafif dokunuşlarıyla yumuşacık bulutlar üzerinde süzülme duygusu uyandırıyor.

Hydrate Cleanser

Normal, kuru ve kıvırcık saçları nemlendiriyor, esnekliğini ve hareketliliğini geri kazandırıyor. Zengin, nazik bir köpük sağlayarak saçları özenle temizliyor.

Hydrate Cleansing Conditioner

Saçları güçlendirip nem seviyesini ve parlaklığını artırırken aynı zamanda temizliyor. Bu köpüksüz temizleyici saç kremi, elektriklenmeyi azaltıyor, özellikle kuru ve kıvırcık saçlarda mükemmel sonuç veriyor.

Hydrate Conditioner

Bu çok özel saç kremi, normal, kuru ve kıvırcık saçları nemlendiriyor, esnekliğini ve hareketliliğini geri kazandırıyor. Sağlıklı görünüme sahip saçların lüksünü her gün yaşamanızı sağlıyor.

Hydrate Spray Conditioner

Durulanmayan sprey krem; normal, kuru ve kıvırcık saçları nemlendiriyor, esnekliğini ve hareketliliğini geri kazandırıyor. Ürünün Panthenol içeren formülü, parlaklığı artırırken karışıklıkları azaltıyor.

Hydrate Mask

Bu yoğun fakat ağırlaştırmayan nemlendirici maske, normal, kuru ve kıvırcık saçları nemlendirerek esnekliğini, hareketliliğini ve parlaklığını geri kazandırıyor.

Hydrate Lotion

Elektriklenmeyi önlemeye yardımcı olan bu nemlendirici losyon, saçı kontrol edilebilir ve esnek hale getiriyor. Saçı fön makinesi ısısının sebep olduğu yıpranmaya karşı koruyor ve taranabilirliğini artırıyor.

*Hayvansal içerik barındırmaz.

 
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir