Aveda 2021 Yılbaşı Hediye Setleri ve 3.1 Phillip Lim ortaklığı

Üç çeşit sınırlı sayıda hediye seti ve çarpıcı grafiklere sahip özel tasarım kutular

Aveda; 2021 Holiday Koleksiyonu için dünyaca ünlü moda markası 3.1 Phillip Lim ile iş birliği yaptı. Ortak bir sürdürülebilirlik bilincine sahip iki markanın özel olarak ürettiği hediye kutusu tasarımları; güzelliğe botanik bir dünyanın kapılarını açıyor.

Aveda’nın çok sevilen setleri, botanikten ilham alan grafikler; doğadan gelen canlı renklerle ışıldayarak tatil sezonunun neşeli yönünü yansıtıyor.

Aveda’nın Global Marka Başkanı Barbara De Laere, “Bu tasarım, doğanın armağanlarına olan ortak takdirimizi somutlaştırıyor. Ürünlerimizde kullandığımız güçlü çiçek ve bitki özlerinden markamızın ve koleksiyonlarımızın yaratıcı ifadesine kadar yaptığımız her şey için doğa bizim ilham kaynağımızdır” diyor.

“Bu koleksiyonu geliştirmek, Aveda ile ilişkimizin doğal bir evrimi oldu. Ortak değerlerimiz olan gezegeni korumak ve önemsemeyi göz ardı etmeden; yaşamdaki basit ritüellere doğal bir güzellik ve neşe getirebiliriz. Hareket alanı verildiğinde tabiat ana, kendi doğal döngüleriyle dönüşerek gelişir; biz de bu ruhu sevdiğimiz birine özel olarak düşünülmüş bir hediye verirken süsleyerek kullanmak istedik” diye ekledi 3.1 Phillip Lim’in Yaratıcı Direktörü ve Kurucu Ortağı Phillip Lim.

YILBAŞI SETLERİ

Aveda Botanical Repair Yoğun Onarım Limitli Sayıda Üretilen 3.1 Phillip Lim Dizayn Yılbaşı Seti (Yüzde 25 avantajlı fiyatı ile 737 TL yerine 548 TL)

  • Botanical Repair Yıpranmış Saçlar için Onarım Şampuanı 200 ml
  • Botanical Repair Yıpranmış Saçlar için Onarım Kremi 200 ml
  • Aveda Mini Ahşap Saç Fırçası

Aveda Nutriplenish Nemlendirme Limitli Sayıda Üretilen 3.1 Phillip Lim Dizayn Yılbaşı Seti (Yüzde 25 avantajlı fiyatı ile 737 TL yerine 548 TL)

  • Nutriplenish Hafif Nemlendirici Şampuan 250 ml
  • Nutriplenish Nemlendirici Durulanmayan Saç Kremi 200 ml
  • Aveda Mini Ahşap Saç Fırçası

Aveda Invati Advanced Dökülme Karşıtı Limitli Sayıda Üretilen 3.1 Phillip Lim Dizayn Yılbaşı Seti (Yüzde 20 avantajlı fiyatı ile 987 TL yerine 798 TL)

  • Invati Advanced Saç Dökülmesine Karşı Şampuan: Hafif Doku 200 ml
  • Invati Advanced Dökülme Karşıtı Saç Serumu 150 ml
  • Aveda Mini Ahşap Saç Fırçası

Hdiye kutularında yer alan sanat eserini, botanik sanatçısı Sophie Parker tasarladı. Yaratıcı yaklaşımı, her yaprağın organik formunu kullanacak şekilde ayarlandı; bitkilerin fırça darbelerini yönlendirmesine izin verdi.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir