Siveno yılbaşında sevdiklerinize doğallık hediye ediyor

Tepeden tırnağa doğal bakım

Doğanın gücünü bilimle birleştiren Siveno; yılbaşı için hediye önerilerini sundu. Yüzde 100 doğal roll-onlar; kaş-kirpik serumu, yüz temizleme köpüğü, dudak koruyucu ve tırnak balsamı gibi birçok ürün sizi bekliyor.

Günlük kişisel bakımımızın vazgeçilmezi roll-on

Siveno’nun roll-on çeşitleri sevdikleri için doğal bir yılbaşı hediyesi arayanların tercihi oluyor. Tamamen doğal mineral tuz Potasyum Alum kullanılarak geliştirilen Roll-on çeşitleri; doğal içerikleri sayesinde kötü kokulara neden olan bakterileri etkisiz hale getiriyor.

Yeni yılda daha dolgun kaş ve kirpikler

Sentetik içeriklerin sebep olduğu zarara ve yıpranmaya karşı koruma sağlayan serum; tamamen bitkisel içeriklerden aldığı güçle kaş ve kirpiklerinize daha dolgun ve hacimli görünüm veriyor.

Yeni yılda pürüzsüz dudaklar

Siveno dudak koruyucular her yıl olduğu gibi bu yıl da lipbalm tutkunlarının favorilerinden biri olmaya aday. Dudakların ihtiyaç duyduğu nemi bitkisel içeriklerin güçlü kombinasyonuyla sağlayan Siveno, aromalı dudak koruyucu tercih edenler için nane&limon ve bal özlerinin aromalarından faydalanılarak üretildi. %100 Doğal Dudak Koruyucu-Nane & Limon ve %100 Doğal Dudak Koruyucu-Bal ile %100 Doğal Dudak Koruyucu Yoğun Etki olarak 3 çeşidi var.

Yeni yılda daha parlak ve canlı bir cilt

Siveno Doğal Yüz Temizleme Köpüğü; zengin doğal içeriğiyle yağlı ciltlerin ihtiyacı olan özenli temizliği sağlıyor.  İçeriğinde yer alan Çay Ağacı Yağı etkin temizlik sağlarken cildin doğal sebum dengesini korumaya yardımcı oluyor.

Yeni yılda bakımlı tırnaklar

Güzel ellerin ilk adımı sağlıklı ve bakımlı tırnaklardan geçiyor. Yeni yılda güçlü, sağlıklı ve bakımlı tırnaklara sahip olmak isteyenler ise tırnak bakımlarında doğal yağlardan faydalanıyor. Siveno Tırnak Çevresi Doğal Bakım Balsamı; içerisindeki omega 7 açısından zengin yalancı iğde yağı tırnak çevresinin derinlemesine nemlendirip tırnakları besliyor. Hint yağı tırnak büyümesine katkıda bulunuyor, tırnakları güçlendirerek kolay kırılmasını engelliyor. E vitamini açısından zengin olan badem yağı sayesinde tırnak yapısını güçlendirmesinin yanı sıra da yeşil mandalina, limon yağı, kakule yağı ve biberiye yağı sayesinde eşsiz kokusunu doğadan alıyor.

  • Siveno Doğal Roll-On: 44.90 TL
  • Siveno %100 Doğal Kaş&Kirpik Serumu: 89.90 TL
  • Doğal Dudak Koruyucu çeşitleri: 34.90 TL
  • Doğal Yüz Temizleme Köpüğü: 59.90 TL
  • Tırnak Çevresi Doğal Bakım Balsamı: 64.90 TLBir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir