Jo Malone London’dan yeni yıl için yıldızlarla dolu bir dünya

Evlerde yeni yıl sabahı mutluluğu

Jo Malone London, 2022ye girerken de mutluluk dağıtmaya hazırlanıyor. Sınırlı sayıda üretilen kokuları ve özel tasarımlı ambalajlarıyla; kendinizi ve sevdiklerinizi şımartmanın tam zamanı!

Starlit Mandarin&Honey

Jo Malone London, en karanlık gecelerde parlayan yıldızlardan ilham alarak tasarladığı Starlit Mandarin&Honey kokusuyla 2022’yi karşılıyor. Üst notaları mandalina, ağaç kavunu ve yıldız anasonundan oluşuyor. Alt notalarındaki bal ve kumarin notaları sıcak bir dokunuş katıyor. Kullananlara yıldızlar arasında bir macera vadeden bu koku; yılbaşı dönemi boyunca Jo Malone London mağazalarında satışta olacak.

  • Üst Notalar: Mandalina, Ağaç Kavunu, Yıldız Anason
  • Orta Notalar: Bal, Sardunya
  • Alt Notalar: Kumarin, Peru Balsamı, Vanilya Otu

White Moss & Snowdrop

Özünü karda açan zarif kardelen çiçeklerinden alan White Moss & Snowdrop, yeni yılı da aynı zarafetle  karşılamaya hazırlanıyor. Amber ve tonka ile harmanlanan yosun içerikli bu özel kokunun; kış mevsimi ile yarattığı sıcak tezatlık yılbaşı coşkusuna daha çok heyecan katıyor. Home candle olarak da satışa sunulan White Moss & Snowdrop sıcaklığıyla sevdiklerinize her an sizi hatırlatacak ışıltılı bir hediye olacak.

  • Üst Notalar: Klementin, Acı Portakal Ağacı
  • Orta Notalar: Neroli, Kardelen
  • Alt Notalar: Yosun, Tonka, Amber

Myrrh & Tonka

İçeriğini nadir bir tür olan Namibian Mür Ağacı’ndan alan, bunu cezbedici Tonka Fasulyesi, sıcak badem ve vanilya özleriyle harmanlayan Jo Malone London’ın ikonik kokularından Myrrh & Tonka, yeni yıla girmeye hazırlanırken sevenlerini yılbaşı için özel hazırlanmış ambalajıyla karşılıyor. Sınırlı sayıda üretilen bu şişe, sevdiklerinize kendilerini özel ve mutlu hissettirecek bir hediye alternatifi.

  • Üst Notalar: Lavanta
  • Orta Notalar: Mür Ağacı
  • Alt Notalar: Tonka, Vanilya, Badem

Orange Bitters

Sandal ağacı ve amber notalarıyla süslenmiş tatlı ve acı portakal esintileriyle evde festival havası yaratan Orange Bitters, yeni yıl ruhundan ilham alan yıldız şeklinde oyulmuş kapağa sahip Home Candle’ları ile bu sezonun favori hediyesi olmaya aday. Cologne, Home Candle ve Travel Candle olmak üzere üç farklı ürün seçeneğiyle satışta! Jo Malone London’ın bu ikonik kokusu soğuk kış günlerinde iç ısıtan bir kış kokteylini çağrıştırıyor!

  • Notalar: Tatlı Portakal, Acı Portakal, Sandal Ağacı

Pine & Eucalyptus

Birbirinden  farklı ürün seçenekleriyle takipçileri ile yeni yıl özelinde yeniden buluşacak olan Pine & Eucalyptus, yaydığı şenlik ışığı ve kokusuyla her ortama keyifli bir atmosfer katıyor. Home Candle, Travel Candle, Rome Sprey ve Diffuser’ları ile yeni yılda satışta olacak aromatik kozalak ve canlandırıcı okaliptüs özleri; evlerinize her an yeni yıl sabahı mutluluğunu yaşatacak!
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir