Aveda Yeni Botanical Repair Saç Onarıcı Gece Serumu

8 saat boyunca kesintisiz saç onarımı

Aveda ilk kullanımdan itibaren etkisini gösteren yeni saç onarıcı gece serumunu sundu. Yeni Botanical Repair Saç Onarıcı Gece Serumu; 3 katmanlı yoğun saç onarımı ile saçı canlandırır ve dönüştürür.

Vegan, yüzde 99 doğal türevli ve hafif yapılı formüle sahip serum; saç üzerinde görünmez bir koruyucu katman yaratarak kolayca nüfuz ediyor. Uyku sırasında yıpranmayı ve elektriklenmeyi önlemeye yardımcı oluyor.

Botanical Repair™ serisinin ileri bitkisel onarım teknolojisi ile güçlendirilen bu gece serumu; saç telinin iç korteksinde yeni bağlar oluşturur. Böylece saçı güçlendirmeye, onarmaya ve gelecekteki yıpranmalara karşı korumaya yardımcı oluyor. Geceleri saçın dış etkenlere maruz kalmadığı zamanlarda; en etkili performansı göstermek üzere formüle edildi. 8 saat boyunca kesintisiz saç onarımı yapıyor. Kırılan saç uçlarının görünümünü bir gecede yüzde 84 oranında azaltmaya yardımcı olan nangai yağı içeriyor.

Serumun hafif yapılı, hızla emilen etkisine ve yüksek performanslı faydalarına ilham veren; ‘Saçta Cilt Bakımı Etkisi’ olarak da bilinen ‘skinification’ trendi ise öne çıkıyor.

Aveda’nın Saç Bakımı Araştırma ve Geliştirme Direktörü Camille Sasik PhD. konuyla ilgili, “Ekibimizin bu ürünün etkisini ve performansını tam olarak elde etmesi 2 yıldan fazla sürdü. Kullanıcılarımız, saçlarını bitkisel türevli bir bakım ile onarabilecekler. Ayrıca, yeni bağlar oluşturma faydasına ek olarak; kırılan saç uçlarının görünümünü de onarmaya yardımcıdır” dedi.

Nasıl kullanılıyor?

Botanical Repair™ Saç Onarıcı Gece Serumunu geceleri ihtiyacınıza göre uygulayın. Serumu yatmadan önce saçın ortalarından uçlarına doğru uygulayın ve durulamayın. Ürün saçınızdayken uyuyun ve sabah  şekillendirin.

Uzman önerisi: Saç uçlarınızın görünümünü daha fazla onarmak için gün içerisinde Botanical Repair Saç Onarıcı Gece Serumu uygulayın.

Koleksiyonda başka neler var?

Saç Onarıcı Gece Serumu, Onarım Şampuanı ve Saç Kremi, Maskeler, Saç Onarım ve Bakım Kremi, serinin diğer ürünleri arasında.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir