Avon Anew Ailesi’nin en yeni üyesi ile tanıştınız mı?

İlk damlasından son damlasına kadar etkili

Avon Anew Ailesi büyümeye devam ediyor. Yeni Canlandırıcı ve Koyu Halka Görünümünü Hafifleten Göz Çevresi Kremi ile ilk kullanımdan itibaren etkisini gösteriyor. Göz çevreniz iyi bir gece uykusu uyumuş kadar taze ve ışıltılı bir görünüme kavuşuyor.

Zamanla koyu halkaların görünümünü düzgünleştirmeye de yardımcı oluyor. C kompleks, antioksidanlar ve koyu halka görünümünü düzgünleştirme teknolojisi ile geliştirildi.

Avon Türkiye, Kıta Avrupası, Ortadoğu ve Afrika Regülasyon Direktörü Nilgün Dayıoğlugil, ürünle ilgili olarak şu bilgileri verdi: “Bilimsel çalışmalar; C vitamininin – cilde zarar veren serbest radikalleri nötralize eden – antioksidan özelliğe sahip olduğunu ve cilt aydınlatma özellikleri sağladığını göstermektedir. Cildimizi güçlendirmek, daha canlı ve parlak, ışıl ışıl bir görünüme kavuşması için C Vitamini gibi güçlü bir antioksidana ihtiyaç duyarız.”

%10 saf C vitamini içeriyor

Yeni göz çevresi kremini Vitamin C Canlandırıcı Serumu ile birlikte kullanabilirsiniz. Böylece daha ışıltılı sonuçlar elde edebilirsiniz! İlk damlasından son damlasına kadar etkili… Yüzde 10 SAF C VİTAMİNİ içeren serumun 1 şişesi 30 portakalın C vitamini gücüne eş değer!

Canlı ve ışıltılı cilt görünümü için bakım rutininizi nemlendirici ile tamamlamak önemli. Anew Vitamin C SPF50 Korumalı Nemlendirici Losyon cildi yoğun bir şekilde nemlendiriyor. UVA/UVB ışınlarına karşı güçlü koruma sağlıyor. Beyaz iz bırakmıyor.  

  • Avon Anew Parlaklık veren ve Koyu Halka Görünümünü Düzgünleştiren Göz Çevresi Kremi: 239.99TL
  • Avon Anew Vitamin C Canlandırıcı Serum: 289.99TL
  • Avon Anew Vitamin C SPF50 Korumalı Nemlendirici Losyon: 199,99TLBir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir