Avon Anew’a özel Protinol Teknolojisi ile cildinizde kolajen etkisi

7 yıllık kolajen kaybını 7 günde geri kazanın

Avon, dünyadaki tek Protinol teknolojisi patentine sahip Anew cilt bakım ürünlerini tüketicilerle buluşturuyor. Marka, 135 yıllık geçmişinde 20’den fazla teknolojiyi bünyesine ekleyerek, güzelliğin gücüne güç katıyor. Bu formül sayesinde ciltteki kolajen üretimini artırmaya destek oluyor. Üstelik cilde canlı bir görünüm veriyor.

Protinol teknolojisi, herkeste doğuştan bulunan ama azalan bebek kolajeninin üretimini destekliyor. Protinol içeren kremlerin hızlı sonuç veren özelliği sayesinde cilt bakımında aylarca bekleme devri sona eriyor. 

  • 30-45 yaş aralığı için Anew Reversalist
  • 40-55 yaş arası için Anew Ultimate
  • 55 yaş üstü için Anew Platinum

serileri ile ciltteki yaşlanma etkilerini azaltmaya yardımcı olur. Ayrıca cildi yenileyen ampuller ise 7 yıllık kolajen kaybını 7 günde geri kazanmayı destekler.

Cilt bakım mucizesi retinol

Avon, 1986’da sunduğu BioAdvance Beauty Recovery System ile yaşa meydan okuyan bir bileşen olan saf retinol kullanan ilk güzellik şirketi oldu. Dermatologların ‘cilt bakım mucizesi’ olarak adlandırdığı retinol, cildin yenilenme sürecini desteklerken aynı zamanda kolajen üretimini de artırıyor.

1992’de peeling özellikleri ve cildin dokusunu yumuşatma özelliğiyle öne çıkan alfa hidroksi asit teknolojisini tüketici ile  buluşturan ilk güzellik şirketi unvanını aldı.

Yaşlanma karşıtı ürünlerde Saf Retinol’ü ve alfa hidroksi asit teknolojisini kullanan ilk güzellik şirketi Avon; şimdi de Protinol Teknolojisi ile kolajen desteğini geniş tüketici kitlesiyle buluşturuyor.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir