Avon’un makyaj ürünleriyle yazın keyfini doyasıya yaşayın

Cilt bakımı ve makyajı bir arada sunan ürünler

Cilde hem makyaj hem de bakım yapmak artık mümkün! Makyaj yaptıktan sonra bile cildinizi en güzel ve doğal haliyle gösteren 3 ürünü yakından keşfetmeye hazır mısınız? Daha aydınlık, pürüzsüz ve sağlıklı bir cilt görünümü için Avon Serum Fondöten, E vitamini, avokado ve susam yağı ile dudaklara yüzde 100 mat görünüm veren Avon Ultra Mat Ruj ve 4 kat daha hacimli kirpikler yaratan Unlimited Maskara ile makyajınız bir harika olacak!

Avon Make Up Artisti Melis İlkkılıç, yeni ürünleri şu sözlerle anlattı: Yaz döneminde kıvrık kirpiklerin çok moda olduğuna dikkat çeken Melis İlkkılıç; “Makyaj çantalarının olmazsa olmazı maskaranın, tüm kirpikleri kıvırması oldukça önemli. Sınırsız bakışlar yaratan ve kullanan kadınların yüzde 94’ünün onayladığı kirpik lifting etkili Avon Unlimited Maskara ile göz alıcı bakışlar yaratmak ise oldukça kolay.

Renk eşitsizliğini kapatan, cildin nemini yüzde 200 artıran ve etkisini makyajı çıkardıktan sonra bile devam ettiren Avon Serum Fondöten ise cilde parlaklık katarken güneşin zararlı ve yaşlandırıcı etkilerine karşı cildimi koruma özelliğine sahip.

Avon Ultra Mat Ruj’un en güzel özelliklerinin başında kenarlarının köşeli olması geliyor. Kalem kullanma gereksinimini ortadan kaldıran yapısı ile ruju daha etkili bir şekilde sürmenizi kolaylaştıracak. Kuru dudakların bile rahatlıkla kullanabileceği ürün; aynı zamanda SPF 15 özelliği dudaklarımızın güneşten korunmasını sağlıyor. Avon’un yeni ürünleriyle hem makyaj yapmak hem de cildi korumak artık mümkün.”

Yaz aylarına damgasını vuran 3 ürün

  • Her 1 dakikada 1 adet satılan efsane ruju Ultra Mat Ruj
  • Yenilikçi Lift-FX fırçası ile kirpikleri büyüleyici kılan Avon Unlimited Maskara
  • Aydınlık, pürüzsüz, sağlıklı bir cilt görünüm veren Avon Serum Fondöten bu yaza damgasını vuruyor.

Renkli Kozmetik Kategori Müdürü Serpil Özcan; “Avon’un ilk serum fondöteni C ve E vitaminleriyle renk tonu eşitsizliğini gidermeyi hedefliyor. Cildi anında yüzde 200 nemlendiriyor ve bu etki 72 saat boyunca devam ediyor. Özel içerikli bu ürün aynı zamanda SPF30 ile güneşin zararlı (UVA & UVB) ışınlarından cildinizi koruyarak, sağlıklı görünen aydınlık bitiş sunuyor.

Avon’a özel ‘TRIPLE ACTION COMPLEX’ formülü sayesinde; nemi cilde hapsederek, cildin nemini anında yüzde 200 artırıyor. Bu yeni ürün, 8 farklı renk çeşidi ile her cilt tonuna da uyumlu” diyor.

Özcan, “Pürüzsüz kadifemsi ve yüzde 100 mat görünüm veren Avon Ultra Mat Ruj, yenilenen şık tasarımı kadar zenginleşen içeriğiyle de dikkati çekiyor. E vitamini, avokado ve susam yağı içeren nemlendirici formüle sahip. Dudaklar nemli ve çok daha bakımlı. Au Naturale, Marvellous Mocha, Divine Twig, Pink Passion gibi toplam 18 farklı tonu var. Yenilenen sivri ucuyla kolay ve kusursuz uygulama imkanı veriyor. Seri, SPF 15 özelliği ile de dudakları güneşin zararlı ışınlarından koruyor.

Kirpik lifting etkili Avon Unlimited Maskara ise oldukça iddialı bir ürün. Yenilikçi Lift-FX fırçası ile kirpikleri yukarı ve dışarı kaldırma özelliğine sahip. 4 kat daha kalkık ve 3 kat daha hacimli kirpiklere sahip olabilirsiniz. 24 saat kalıcı etki yaratan maskara en inatçı, düz kirpikleri bile yukarı kaldırırken; kavisli fırçası sayesinde tüm kirpikleri kökten uca sarıyor” ifadelerini kullandı.

Serum Fondöten:49.99 TL

Unlimited Maskara: 39.99 TL

Ultra Mat Ruj: 29,99 TL
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir