Sunglass Hut’ın yeni Babalar Günü kampanyası: Dear Dad

Babalar Günü hediyeniz Sunglass Hut’tan

Sunglass Hut’ın yeni Babalar Günü kampanyası ‘Dear Dad’; hayatınızdaki erkeği özel bir güneş gözlüğü ile kutluyor. Babanız, eşiniz, büyükbabanız veya hayatınızdaki baba figürünüz için hediye önerileri Sunglass Hut’ta size bekliyor.

Bu yıl Babalar Günü için hiçbir şey istemediğini söyleyebili ancak hediye almamak diye bir olasılığın olmadığını biliyorsunuz. Ne de olsa, bunca yıldır idolünüz ve oyun arkadaşınıza şık bir hediye almak uygun olacak.

Klasik Baba

Sunglass Hut Ürün Müdürü Duygu Göbülük “Klasik babanın çok yönlü ve zahmetsiz güneş gözlüklerine ihtiyacı var. Ray-Ban, Persol veya Prada’nın zamansız stilleri tam da ona uygun olur” diyor. Klasikten vazgeçmeyen, ikonik stilleri seven babalar için iş gezilerinde veya arkadaş buluşmalarında rahatlıkla kullanabileceği modeller Sunglass Hut’ta.

Havalı Baba

Klasikler yerine havalı bir tarza sahip babalar için ona kişisel tarzını yansıtan ve sıradan olmayan bir gözlük hediye edin. Onun herhangi yeni bir trendi denemek için hevesli olduğunu biliyorsun! Havalı babaların moda risklerini almayı sevdiğine dikkat çeken Sunglass Hut Ürün Müdürü Duygu Göbülük; “Havalı babalar trendlerle oynamaktan korkmaz. Büyük boy, logoları sergileyen veya renkli lensli gözlükleri tercih edebilirsiniz- havalı babaları öne çıkardığınızdan emin olun” dedi.

Sportif Baba

Sportif babalar ise aktif ve göz alıcı bir havayla her zaman sınırları zorlamak ister. Sporcu babaların tarzını yorumlayan Göbülük; “Sporcu baba her zaman hareket halindedir, bu nedenle aktif yaşam tarzını destekleyen gözlükleri arayın. Oakley, Arnette ve Prada Linea Rossa markaları bu tarz için her zaman iyidir. Bu Babalar Günü’nde, stiline yepyeni bir çift son teknoloji, sportif bir gözlük katın.”




Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir