Avon’un yeni yıla özel yeni makyaj koleksiyonunda neler var?

İçinizdeki masalsı güzelliği keşfedeceksiniz!

Avon’un, yeni yıla özel hazırlanan Wonderland koleksiyonu makyajlarınıza başka bir boyut katacak. Işıltının ve canlı renklerin bir araya gelerek oluşturduğu bu özel koleksiyon ile  yeni yılda ışıldayacaksınız.

İçeriğindeki kuşburnu yağı sayesinde kolayca uygulanabilen yapısıyla Avon Glimmerstick Asansörlü Pırıltılı Göz Kalemi, bakışlarında derinlikten vazgeçemeyenler için bu masalsı koleksiyonda sizleri bekliyor. 3 farklı seçeneğiyle göz makyajınızı ön plana çıkaracak Avon Far Paleti ile harikalar diyarının renkli dünyası gözlerinizde canlanacak.

Dudaklarda göz alıcı görünümün ve canlı renklerin adresi Avon Ultra Mat Ruj ile tüm dikkatleri üzerinize çekin!  SPF15 formülü sayesinde dudaklarınızı nemlendirin. Masalların ışıltılı dünyası, Avon Ultra Pırıltılı Ruj Topper ile dudaklarınıza yansısın. İstediğiniz her an rujunuzun üstüne kolaylıkla uygulayarak makyajınıza pırıltı katabilirsiniz.

Avon Wonderland koleksiyonu ile kendinizi masalların büyülü dünyasında hissedecek ve makyajınızla ışıldamanın keyfini çıkaracaksınız!

  • Avon Glimmerstick Asansörlü Pırıltılı Göz Kalemi: 37.99 TL
  • Avon Far Paleti: 159.99 TL
  • Avon Ultra Mat Ruj: 59.99 TL
  • Avon Ultra Pırıltılı Ruj Topper: 69.99 TLBir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir