B-good care’den üç aşamalı yaz bakımı deneyimi

Tüm aile bireylerine özel

Doğallık felsefesini odağında tutan b-good care, herkesin ihtiyacı olan bakım deneyimini yazın etkilenen ciltler için güçlü üçlüsüyle sürdürüyor.

 b-good care; anne adayları, anneler, bebekler, çocuklar ve yetişkinler için bakım ihtiyaçlarına özel geliştirilen geniş ürün yelpazesini yaz aylarında da sunmaya devam ediyor. Yaz bakımını, 3 aşamalı bir deneyimle mükemmelleştiriyor. Cildi güneşe karşı b-sunTM serisi ile koruyor. Arnica Montana Jel’in yarattığı ferahlık hissiyle rahatlatıyor. Ve Onarıcı Bakım Kremi ile nemlendirerek güneşin yıpratıcı etkilerine karşı tam koruma sağlıyor.

 b-sunTM

Güçlü antioksidan etkiye sahip kara mürver ekstresi içermektedir. Patentli enkapsülasyon teknolojisiyle geliştirilen ürünler, hızlı­­ ve derinlemesine etki göstermektedir. Tüm ailenin ihtiyaçlarına özel geliştirilmiş ve dermatolojik olarak test edilmiştir. b-sunTM serisi; çocuklar ve yetişkinler için ayrı formüllerle hazırlanmıştır. Bebek, çocuk ve yetişkinler için geniş spektrumlu, organik ve mineral filtreli yüz ve vücut güneş koruyucuları; UVA ve UVB ışınlarının ciltte yarattığı hasara karşı maksimum koruma sağlamaktadır.

Doğanın iyileştirici gücü: Arnica Montana Jel

Cildi iyileştirme özelliğinin yanı sıra nemlendirici ve yatıştırıcı bir bakım deneyimi sunmaktadır. İçeriğindeki aloe vera ekstresiyle, yazın yıpratıcı etkilerine karşı cildi rahatlatmaktadır. Yetişkinler, çocuklar ve bebeklerde tüm vücut ve yüz için istenilen sıklıkta ve güvenle uygulanabilmektedir. Jel formülüyle kolayca sürülür ve cilt tarafından emilir. Ürün buzdolabında muhafaza edildiğinde oluşan soğuk etki, ferahlık hissinin artmasına yardımcı olur.

Kuru ve hassas ciltlerin favorisi: Onarıcı Bakım Kremi

Yaz aylarında kuru ve hassas ciltlere özel derinlemesine nemlendirici, besleyici ve koruyucu bir bakım deneyimi sunmaktadır. Yüzde 100 vegan ve doğal içeriğiyle cildi onarmaya destek olmaktadır. İçeriğindeki Centella Asiatica ekstresi ve hyaluronik asit ile su tutma kapasitesini artırarak cilde ihtiyacı olduğu nemi vermektedir.

Doğal kakao, havuç, tatlı badem ve shea yağları sayesinde derinlemesine besleyerek, pürüzsüz bir görünüm sağlamaktadır. Formülündeki hyaluronik asit, cildin nem tutma kapasitesini artırmaya destek olmaktadır. Papatya çiçeğinden elde edilen bisabolol bileşeniyle sakinleştirmektedir.

Arnica Montana Jel ile birlikte kullanıldığında güneş yanıklarının yol açtığı kızarıklıklara karşı rahatlama sağlamaktadır.


ETİKETLER


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir