Babanıza hak ettiği bakımı hediye edin

3 farklı teknolojiyle göz ve dudak çevresine bakım

Babalar Günü’nde Fakir Hausgeräte’nin iyi yaşam odaklı markası iYO yanınızda. Babanızı, hem günlük hayatın yoğun temposu arasında hem de sağlıklı yaş alma yolculuğunda hak ettiği profesyonel bakımla tanıştırın.

Sonic Face Cleansing Bruh, etkili ve derinlemesine cilt temizliği sağlıyor. Revitalizing Eye Massager teknolojileri ise göz çevresindeki koyu halkaları gi dermeye yardımcı oluyor.

Revitalizing Eye Massager

Yatıştırıcı ısı terapisi, canlandırıcı sonik titreşim ve gençleştirici ışık terapisine sahip. Bu teknolojileriyle hem göz hem dudak çevresi bakımında fark yaratıyor. Sıcak mod fonksiyonu, kan dolaşımının artırıyor. Isı ile masaj yaparak yorgun gözleri rahatlatmaya yardımcı oluyor.

Kırmızı ışık terapisi fonksiyonu da hücre aktivitesini uyararak ciltteki doğal kolajen ve elastin üretiminin artmasına destek oluyor. İnce kırışıklıkların, özellikle burun kenarlarından ağız köşelerine doğru uzanan nazolabial çizgilerin giderilmesine yardımcı oluyor. Mikro titreşim fonksiyonu ise kan dolaşımının artmasını sağlıyor.  Şişlikleri ve koyu halkaları azaltmaya yardımcı oluyor.

Etkili ve derinlemesine cilt temizliği

Sonic Face Cleansing Brush; sonik titreşim teknoloji ve çift yönlü fırçasıyla cildi derinlemesine temizliyor. Pürüzsüz ve parlak bir görünüm kazanmasına yardımcı oluyor. Hassas ciltlere silikon, normal ciltlere yumuşak DuPont, yağlı ciltlere normal DuPont olmak üzere 3 farklı fırça başlığı var. Su geçirmez tasarımı ve 30 güne kadar kullanım imkanı sunan şarj standıyla da dikkat çekiyor.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir