Beaulis’ten yepyeni ilkbahar koleksiyonu Fairytale Wishes

Sadece Gratislerde satılıyor

Yeni neslin trendlerini makyaj çantalarına taşıyan Beaulis’in iyi dileklerini kullanıcılarına sunduğu ilkbahara özel renkli makyaj koleksiyonu Fairytale Wishes, Gratislerdeki yerini aldı.

Beaulis, ambalaj tasarımlarını peri kızı temasıyla oluşturduğu ve her bir ürünü ile kullanıcılarına iyi dileklerini ileteceği yepyeni renkli makyaj koleksiyonuyla ilkbahar enerjisini makyaj çantalarına taşıyacak. Fairytale Wishes serisinde; allık ve far paletinden fondötene, aydınlatıcıdan ruj ve ojeye kadar 9 farklı ürün var. 7,5 TL’den başlayan fiyatları ile makyajda trendleri takip etmek isteyenlere favorisi olmaya aday!

Beaulis’in raflardaki yerini alan olan Fairytale Wishes koleksiyonundaki ürünler ise şöyle;

Dream Travel Repeat Allık ve Far Paleti

Her ten rengine uyum sağlayan allık ile mat ve sedefli renklerdeki farları tek palette sunmaktadır. Üstelik yüksek pigmentasyonlu yapısı da topaklanma olmadan istenilen renge ulaşılmasını sağlıyor. Ambalaj tasarımında yer alan peri kızı ikonuyla dikkat çekiyor. Kullanıcılarına Beaulis’in rüyalarının seyahatini tekrarlama dileğini ileten ürün, 54 TL’den satışa sunuluyor.

Be Sparkle Stick Aydınlatıcı

Cilde göz alıcı ve parlak bir görünüm sağlıyor. Stick formu sayesinde yüzde öne çıkarılmak istenilen bölgeye uygulanabilmektedir. Beaulis’in kullanıcılarına ışıltılı olma dileğini ilettiği Be Sparkle Stick Aydınlatıcı, 24 TL’den satışa sunulmaktadır.

Love More Stick Fondöten

Özel olarak geliştirilen yüksek pigmentli formülü ve stick yapısı ile makyajını tazelemek isteyenlere hızlı ve kolay bir kullanım sunuyor. Beaulis’in daha çok sevme dileğini ambalaj tasarımına taşıdığı ürün, 24 TL’den satışa sunuluyor.

Kiss The Bliss Mat Likit Ruj

İlkbahar makyajının tamamlayıcısı olacak 3 farklı renk tonu ile raflardaki yerini alacak olan Beaulis Fairytale Wishes Kiss The Bliss Mat Likit Rujlar, yoğun pigmentasyonu sayesinde dudakları kurutmadan istenilen rengin pürüzsüz bir şekilde görünmesini sağlıyor. Kiss The Bliss Mat Likit Rujlar, 21 TL’den satışa sunuluyor.

Live Colorfully Oje

Mavi-yeşil tonlarında 3 farklı renk seçeneği var. Live Colorfully Ojeler; tek katta istenilen rengi verirken geniş fırçasıyla da uygulama rahatlığı sağlıyor. Rengarenk tırnaklar ile stilini yansıtmak isteyenlerin tercihi olacak. Fiyatı: 7.50 TL’den satışa sunuluyor.

 
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir