Bebeğinizin hassas cildi için doğal bir bakım

Burt’s Bees Bebek Köpüğü ve Losyonu

Bebeklerin cildi bir yetişkine kıyasla çok daha ince, hassas ve dirençsizdir. Bariyer etkisi gelişmediğinden dış etkenlere verdiği tepkiler daha fazla olabilir. Bu özel hassas cildin özel bir bakıma ihtiyacı vardır.

Bebeklerin temizliği ve cildinin nemlendirilmesi en önemli konulardandır. Neyi kullanacağınıza dikkat eder, bebeğinize en çok fayda sağlayacak ürünleri kullanmaya dikkat gösterirsiniz.

Cildi temizlerken bebeğin cildini tahriş etmeyen, doğal bir ürün kullanmak gerekir. Burt’s Bees Bebek Köpüğübu ihtiyaçlarınızı karşılar. İçeriğindeki %95 doğal içerik ile hindistan cevizi yağından elde edilen içeriği sayesinde bebeğinizin ihtiyacı olan temizliği sağlarsınız. Soya proteini ve önemli mineralleriyle zengin formülü cildi temizlerken nemli olmasını sağlar. Bebeğinizin yumuşak ve pürüzsüz bir cilde kavuşmasını destekler.

Kullanım Şekli:
Banyo küvetini doldururken 3-4 kapak dolusu ürünü ılık suya dökün.

Temizliğinin ardından nem desteği sağlayarak bu rutini desteklemek gerekir. Paraben, Ftalat veya Petrokimyasal içermeyen Burt’s Bees, Bebek Losyonu ile bebeğin cildinizdeki nem oranını artırır.

Burt’s Bees Bebek Losyonu çabuk emilen kremsi yapısı ile bebeğinizin cildini uzun süre nemlendirir. İçeriğindeki süt ve shea yağı bebeğinizin narin cildini besleyerek yumuşak ve pürüzsüz olmasını sağlar. Süt hassas cilde sahip bebeğinizin cildini onarmaya yararken Shea yağı hızlıca cilde nüfuz ederek cilde nemi hapseder. Pediatristler tarafından test edilmiştir.

Kullanım Şekli

Bebeğinizin vücuduna ihtiyaç duyduğunuz sıklıkta bol miktarda uygulayın.

Banyo Köpüğü Fiyatı: 1.430 TL

Bebek Losyonu Fiyatı: 1.210 TL
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir