Bebek ve çocuk cilt bakımının güvenilir partneri Sudocrem

Annelik en eski mucize: #DokunsanYeter

90 yıllık uzmanlığıyla bebeklerin hassas cildini anne dokunuşuyla koruyup sakinleştiren Sudocrem; #DokunsanYeter” ile gönülleri fethetmeye hazırlanıyor. Marka, anneliğin en eski mucize olduğunu anlatan ve anne olmanın o duygusal tonuyla annelere seslenen yeni dijital kampanyasını sundu.

Bebek cilt bakımının güvenilir partneri Sudocrem; şimdi yepyeni kampanyası ile annelerin ve onların en kıymetlisi miniklerin yanında… İçeriğindeki çinko oksit ile ciltteki sıvı kaybını azaltmaya yardımcı oluyor. Lanolin ile de cildi yatıştırıp yumuşatıyor. Böylece bebeklerin bezlenme döneminde karşılaşılan pişiğin yol açtığı kızarıklığın yatışmasında annelerin yardımına koşuyor. Sudocrem, duygusal tondaki yeni dijital kampanyası ile annelere sesleniyor.

Bebekleri için en iyisini isteyen annelere cilt bakımında en uygun bakımı sunan marka, Ceren Gündoğdu’nun yumuşacık sesiyle hayat bulan, yeni dijital kampanyası ‘Sudocrem ile #DokunsanYeter’ diyor. Annelerden bebeklere uzanan o mucizevi dokunuşa dikkat çekiyor; anneleri, bebekleriyle mutlu anların tadını çıkarmaya davet ediyor.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir