Phytoadvance teknolojisiyle cilt bakımında ezberleri bozuyor

Epique serisine güneş kremi de ekledi

Fito-konsantre® içerikli ürünler konusunda öncü İsviçreli doğal cilt bakım markası Epique; cildinizin tüm bakım ihtiyacını karşılıyor. Güçlü bitki özütlerinin Phytoadvance teknolojisiyle üretilmesi sonucu oluşturulan ürünler; antioksidan yapısıyla  günlük bakım rutininizin vazgeçilmezi olmaya aday.

Marka 1935’den bu yana bitki bilimiyle uğraşan Alchem firmasının katkılarıyla; İsviçre Epique laboratuvarlarında geliştirilen ve bilimsel altyapıya sahip ürünleriyle ön planda. Her cilt tipine uygun olarak tasarlanan ürünleri; ciltte gözle görülür olumlu sonuçlar yaratıyor.

Fito konsentreler içeren güneş kremi

Epique Güneş Kremi, ultra hafif yapısıyla cildi nemlendirirken, aydınlık görünüm de sağlıyor. İçeriğindeki akgünlük ağacı ekstresiyle yaşlanma karşıtı anti-aging etkisi sağlayan Epique Güneş Kremi, meyan kökü ekstresi sayesinde ise, ciltte varolan koyu cilt lekelerinin hafifletilmesi ve güneşe bağlı leke artışının engellenmesine de yardımcı oluyor.

Cildi UV kaynaklı DNA hasarına karşı güvende tutan Epique Güneş Kremi SPF 50 düzeyinde UVA ve UVB’ ye karşı mineral güneş koruyucu filtreler içeriyor. Epique Güneş Kremi paraben ve sülfat içermiyor.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir