Bebeklerin cilt bariyerini güçlendiren hassas formül

Sebamed Baby Bebek Yağı

Bebeklerinin cilt bakımına ekstra özen gösteren ebeveynler, doğru ürün kullanımıyla daha sonra karşılaşabileceği cilt problemlerinin önüne geçiyor. Klinik ve dermatolojik olarak test edilen Sebamed Baby Bebek Yağı, kuru ve hassas ciltlerde bez bölgesini temizlemek için ideal çözüm sunuyor.

Bebek cildi ile uyumsuz ürünler kullanıldığında cildin pH değeri bozuluyor. Zaten ince ve hassas olan cilt yapısı daha da hassaslaşıyor. Ve bebeğin cildinde problemlere yol açıyor.

Sebamed Baby Bebek Yağı, bebeğin cildini tahrişe ve zararlı çevresel etkenlere karşı korumaya yardımcı oluyor. İçeriğindeki Buğday Kepeği Ekstresi Yağı tahrişe karşı koruyor. Narin bebek cildini vücut dışkılarıyla sürekli temasın etkilerine karşı koruyor.

Pantenolün bir öncüsü olan Pantenil Triasetat ise cildi rahatlatıp yenileyerek iltihaba karşı koruyor. Papatyanın etkin bileşeni Bisabolol tahriş olmuş cildi rahatlatıyor.

Bebeklerin cilt bariyerini güçlendiren hassas formülü ile Sebamed Baby Bebek Yağı, bebeklerin narin cildinin direncini pekiştiriyor.


ETİKETLER


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir