Temizlikten bakıma kadar cildin her ihtiyacını karşılıyor

Yeni bir yılı karşılarken kışın olumsuz etkilerini en aza indirin!

Kış aylarında kuruluk, hassasiyet, tahriş gibi cilt sorunları neredeyse herkesin problemi. Olumsuz hava koşulları cildin dengesini bozuyor. şırı yağlanmaya ya da kurumaya neden oluyor. Cilt düzgün temizlenmediğinde ise tıkanan gözenekler sivilce ve siyah noktaya yol açıyor.

Sebamed, Clear Face Serisi ile yeni yılda temiz ve bakımlı bir sayfa açmanın tam zamanı diyor. Cildin derinlemesine temizlik ihtiyacına yanıt veriyor. Cilt problemleriyle mücadelede kullanıcılarının dostu oluyor.

Cildi derinlemesine temizleyip arındıran bakım

Sebamed Clear Face Kompakt, pH 5.5’lik değeriyle akneye yol açan bakterilerin çoğalmasına karşı mücadele ediyor. Gözeneklere ulaşan yumuşak temizliğiyle fazla sebumu ortadan kaldırıyor. Sabunsuz, koruyucu içermeyen ürün, E vitamini ve  cilt dostu Skualan ile cildin nem dengesinin korunmasına yardımcı oluyor.

Sebamed Clear Face Temizleme Köpüğü

Cildinizi temizlerken aynı anda cildin doğal bariyerini destekliyor. Sabun içermediği için cildi kurutmuyor. Gözeneklere nüfuz ederek yumuşak bir şekilde temizliyor. İçeriğindeki etkin bileşen Montaline® C40 ile sivilce, siyah nokta ve cilt pürüzlerine karşı savaşıyor. Yeni sivilcelerin ve siyah noktaların oluşumuna yol açabilecek zararlı dış etkenlere karşı cildi koruyor.

Sebamed Clear Face Temizleyici Yüz Toniği

Ciltteki fazla yağ, sebum ve kir parçacıklarını temizliyor. Cilt floramızdaki zararlı bakterilerden arındırıyor. İçeriğinde yer alan salatalık ekstresi ve hidrolize ipek ile cildi nemlendiriyor. Tonik, Allantoin ile de cildi pürüzsüzleştirerek esneklik kazandırıyor.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir