Benefit POREfessional’dan PORE Care Bakım Seti

Benefit gözeneklerinizi önemsiyor!

Benefit, the POREfessional’ın gözenekler üzerindeki etkisini ileri boyuta taşıyor. Gözenekleri temizlemek, arındırmak, daha pürüzsüz bir cilt ve daha küçük gözenek görünümü için 6 yepyeni ürün ile karşımızda!

The POREfessional Deep Retreat – Gözenekleri Arındırmak İçin Kil Maskesi

Derin temizlik ve anında arınmış gözenekler için fazla yağı absorbe eder ve kirliliği kaldırıp alır. Uygulama esnasında maske üzerinde nokta nokta görüntüsü ile etkisini görerek çalıştığını anlarsınız!

Kendinizi (ve gözeneklerinizi) bu gözenek temizleyen, çok rahat kil maskesiyle geri çekin. Yağın gözeneklerden çekildiğini görmek için maske kururken görünen noktaları tespit edin, ardından gözle görülür şekilde arınmış, tıkanmamış gözenekleri ve matlaşmış, sağlıklı görünen cildi ortaya çıkarmak için durulayın. En iyi kısım? Uygulama sırasında ve sonrasında cilt rahat eder, böylece gözeneklerinizin göründüğü kadar iyi hissedeceksiniz.

İçinde neler var?

 • Kaolin kili: Mineral açısından zengin kil fazla yüzey cilt yağını emmeye ve derin temizliğe yardımcı olur.
 • Deniz rezenesi özü: Cilt yüzeyindeki fazla yağı azaltmaya yardımcı olur.
 • Bisabolol: Cildi rahatlatmaya yardımcıdır.
 • Jojoba tohumu ve erik çekirdeği yağları: Omega 9 yönünden zengin yağ asitleriyle cildi beslemeye, yumuşatmaya yardımcıdır.
 • Frenk inciri: Cildin daha pürüzsüz görünmesini destekler.
 • Sfingolipidler: Seramid benzeri moleküller cilt nemini korumaya yardımcı olur.

İpucu: Maskenizi eşit bir şekilde uygulamak için All-in-One Mask Wand uygulama aplikatöründen (üründen ayrı satılır) destek alın. Temizlik adımınıza Get Unblocked temizleme yağı ile devam edin. Pürüzsüz görünümünüzü gün içerisinde iltifat almak için makyaja başlamadan önce the POREfessional Primer uygulayın.

Fiyatı: Orijinal Boy: 919 ₺ – 75mL/Mini Boy: 489₺ – 30mL

The POREfessional Get Unblocked – Makyaj ve Gözenek Temizleme Yağı

Hafif, ipeksi pürüzsüzlükteki temizleme yağı gün içerisinde oluşan kiri ve makyajı kolaylıkla çıkarmaya yardımcıdır. Yağ formundan süt formunda emülsiyona dönüşen hafif yapılı ve besleyici formül, gözeneklere biriken kalıntıları nazikçe söker ve tıkanıklıkları gidermeye destek olur. Cildin daha bakımlı hissetmesini sağlar. Düzenli kullanım sonrası gözeneklerin daha temiz ve sıkı görünmesine destek olur. Suya dayanıklı ve kalıcı makyajları çıkarmak için The POREfessional Good Cleanup ile iyi bir ikilidir.

İçinde neler var?

 • Jojoba, üzüm çekirdeği, avokado ve erik çekirdeği yağları: Omega 9 yönünden zengin yağ asitleriyle cildi beslemeye, yumuşatmaya yardımcıdır.
 • Seramid NP: nem dengesini korumaya yardımcı olur.
 • Bisabolol: cildi rahatlatmaya yardımcıdır.

İpucu: Kapsamlı, çift aşamalı temizlik için Good Cleanup ile iyi bir ikilidir. Gözeneklerde derin temizlik için Deep Retreat kil maskesini haftalık bakım rutininize ekleyin. Gözenek görünümünü kamufle etmek için makyaja başlamadan hemen önce the POREfessional Lite’ı gözenek görünümünün yoğun olduğu noktalara lokal olarak ya da tüm yüze tampon hareketlerle uygulayın.

Fiyatı: Orijinal Boy: 919₺ – 147mL/Mini Boy: 439₺ – 45mL

The POREfessional Tight ’n Toned – Pore-Refining AHA + PHA – Köpük Tonik

Tighten’n Toned formülünde bulunan alfa hidroksi asitler (AHAs) ve poli hidroksi asitler (PHAs) ile dengelenerek cildi nazikçe arındırır. Bu sayede gözenek görünümünü küçültmeyi, daha dengeli ve pürüzsüz bir cilt görünümünü destekler. Ultra hafif ve kolay emilen yapısı sayesinde ekstra pamuğa gerek olmadan kullanılır.

İçinde neler var?

Alfa hidroksi asitler (AHAs) ve poli hidroksi asitler (PHAs): Glikonik ve sitrit asitler dengelenerek cildi nazikçe arındırır ve gözenek görünümün azalmasını destekler

 • Limon ekstresi: gözeneklerin daha küçük görünmesine yardımcı olur.
 • Yuzu ekstresi: cildin daha pürüzsüz hissetmesine yardımcı olur.
 • Bisabolol: cildi rahatlatmaya yardımcıdır.
 • Sfingolipidler: seramid benzeri moleküller cilt nemini korumaya yardımcı olur.

İpucu: Pamuk tüketimini azaltmak için toniğimiz parmak uçlarıyla da uygulanabilir şekilde geliştirildi. Gözenek görünümünde azalma için rutininizi Good Cleanup temizleyiciyi ile birlikte deneyin. Makyaj rutininizde daha pürüzsüz bir görünüm için ise son adımda The POREfessional Super Setter’ı uygulayın.

Fiyat: Orijinal Boy: 879₺ – 133mL/Mini Boy: 469₺ – 60mL

The POREfessional Good Cleanup – Gözenek  Arındırmak İçin Köpük Cilt Temizleyici

Gözenekleri gözle görülür bir şekilde minimize etmek ve cildi tazelemek için büyük köpük baloncuklar tüm kirliliği yıkayıp temizler. Gözeneklerin sıkı ve temiz görünmesine yardımcı olur. Kapsamlı bir temizlik için Get Unblocked Cleansing Oil ile harika bir ikilidir.

İçinde neler var?

 • Limon ekstresi: gözeneklerin daha küçük görünmesine yardımcı olur.
 • Yuzu ekstresi: cildin daha pürüzsüz hissetmesine yardımcı olur.
 • Bisabolol: cildi rahatlatmaya yardımcıdır.
 • Sfingolipidler: seramid benzeri moleküller cilt nemini korumaya yardımcı olur.

Fiyatı: Orijinal Boy: 669₺ – 147mL/ Mini Boy: 379₺ – 45mL

Benefit The POREfessional Smooth Sip – Ultra Hafif Nemlendirici

Hafif yapılı jel-krem formül gözenekli cilt için ideal nem desteğini sağlar. Kullanım sonrası ciltte yağlı veya kaygan his yaratmaz. Gözenekler ve cilt dokusu pürüzsüz görünür.

İçinde neler var?

 • Niasinamid: B3 Vitamini formu gözenek görünümünü pürüzsüzleştirmeye yardımcı olur.
 • Kereviz sapı & keten tohumu ekstreleri: Omega 3 ve peptidler açısından zengin içerikler, cilt dokusunu düzeltmeye ve gözenek görünümünü iyileştirmeye yardımcı olur.
 • Skualen & aloe vera suyu: hidrasyonun devamlılığını sağlamaya yardımcı olur.
 • Bisabolol: cildi rahatlatmaya yardımcıdır.
 • Sfingolipidler: seramid benzeri moleküller cilt nemini korumaya yardımcı olur.

İpucu: Gözeneklerinizi daha da pürüzsüz hale getirmek için Speedy Smooth maskemiz ile birlikte deneyin. Pürüzsüzün de pürüzsüzü bir cilt için günlük makyaj rutininize The POREfessional Hydrate Primer’ı ekleyin.

Fiyatı: 969₺ – 50mL

Benefit The POREfessional Speedy Smooth  – Gözenek ve Cilt Maskesi

Anında, arınan ve pürüzsüz gözenekler için kendinize 5 dakika zaman tanıyın. Fazla yağdan, kir ve kalıntılardan arınmış bir cilt görünümü için anında derin temizlik sunmakta! Cildin kısa sürede daha pürüzsüz ve arınmış görünmesini destekler.

İçinde neler var?

Kereviz sapı & keten tohumu ekstreleri: Omega 3 ve peptidler açısından zengin içerikler, cilt dokusunu düzeltmeye ve gözenek görünümünü iyileştirmeye yardımcı olur

 • Kaya koruğu ekstresi: cilt yüzeyindeki fazla yağı minimize etmeye yardımcıdır.
 • Hyaluronik asit ve skualen: cilt neminin korunmasına yardımcı olurlar.
 • Deniz silti: içerdiği zengin minerallerle cildi nazikçe soyup, arındırarak pürüzsüzleşmesine yardımcı olur.
 • Bisabolol: cildi rahatlatmaya yardımcıdır.
 • Kaolin kili: mineral açısından zengin kil fazla yüzey cilt yağını emmeye ve derin temizliğe yardımcı olur.

İpucu: Maskenizi eşit bir şekilde uygulamak için All-in-One Mask Wand uygulama aplikatöründen (üründen ayrı satılır) destek alın. Derin temizlik sonrası gözenek görünümünü en aza indirmek ve yağlanmanın önüne geçmek için Smooth Sip ultra hafif nemlendiriciyi tüm yüze uygulayın. Makyaja başlamadan önce ise kalıcılığı arttırmak ve gözenekleri kamufle etmek için the POREfessional Primer ideal yardımcıdır.

Fiyatı: 1139₺ – 75gr

Benefit THE ALL-IN-ONE MASK WAND-Maske Uygulama ve Temizleme Aplikatörü

Spatula uçla maskeyi cildinize uygulayın. Maskeyi temizleme zamanı geldiginde, dokulu uç kısmını ıslatarak, cildinizden maskeyi nazikçe ve kolaylıkla arındırın. Bu esnek silikon aplikatör yardımıyla maskeler daha kolay temizlenmekte! Ayrıca özel yapısı sayesinde ölü derilerin ciltten atılmasını destekliyor. Good Clean Up temizleyicinizden aplikatörün ucuna uygun miktarda alın ve nazikçe masaj yaparak cildinizde gezdirin. Bu temizlik hissini çok seveceksiniz!

Fiyatı: 639₺
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir