BEYMEN Club 2021 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu keşfe çağırıyor

Doğa dostu alternatifler

BEYMEN Club, 2021 İlkbahar Yaz Koleksiyonu; doğadan, keşfetmenin heyecanından, hızla değişen dünyadan ve sanattan ilham alıyor. Geri dönüştürülmüş ve organik materyallerden, çevre dostu süreçlerle üretilen sürdürülebilir tasarımlar, ayrıca daha iyi bir dünya için doğa dostu seçenekler sunuyor.

Kadın Koleksiyonu

Feminenliği dengeli bir yalınlıkla harmanlayan marka; böylece cesur, konforlu ve güncel tasarımları, yeni form ve kalıplarıyla sezon trendlerine göz kırpıyor. Yedi farklı teması, sanattan ilham alan desen anlatımları ile kadınlara kendini daha özgür ifade etme fırsatı tanımaktadır.

Animal desenler sezonun trendini yakalarken; sarı ve toprak tonları hakimiyetini sürdürmekte… Feminen duruş, jean ve saten bluzlar ile destekleniyorken; şal desenli uçuşan elbiseler ve simli trikolar, iddialı görünümlere imza atıyor. Bununla birlikte neon renkler ise ceketler ve sloganlı oversize sweatshirtlerle koleksiyonun genç tavrını yansıtıyor.

Tropikal desenli keten şort takımlar, elbise ve gömlekler modaseverlere yazın gelişini müjdeliyor. Ayrıca mint ve somon tonları, vichy kumaşlarla tasarlanan pantolon, bluz ve ceketlere eşlik ediyor.

Erkek Koleksiyonu

İkonik keten gömlekler ve polo pike t-shirtler, geniş renk skalalarıyla yazın enerjisini gardıroplara taşıyacak. Markanın logosu, monogram grafik baskı ve nakışlar ile t-shirtlerden iç astarlara kadar uzanan detaylarda karşımıza çıkıyor.

Tasarımlar; tropikal desenler ve yeşil tonlar arasına gizlenmiş turuncular ile enerjik bir anlatım yakalamaktadır. Ayrıca beyaz, lacivert ve camel tonları, günlük yaşam ve ofis stilinin vazgeçilmezlerini buluşturdu. Neon renklerin cesurca kullanıldığı ürünler, sportif ve şık kombin için alternatifler sunmaktadır.

Marine temasıyla özdeşleşen beyaz ve lacivert; batik desenleri, mavi ve nar çiçeği tonlar ile zenginleştirdi. Home koleksiyonları; teknolojiyle harmanlanmış doğa dostu sürdürülebilir kumaş ve materyallerden hazırlanmaktadır. Triko pantolonlar, sweatshirtler, hoodieler, ikili takımlar, hırkalar ve şortlar böylece BEYMEN Club erkeğinin ev stilini tamamlamaktadır.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir