Beymen Club Eczacıbaşı Vitra’nın resmi kıyafet sponsoru oldu

8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ne Özel Tasarım

BEYMEN Club, 2021 sezonunda Eczacıbaşı VitrA Kadın Voleybol Takımı’nın resmi kıyafet sponsoru oldu. İmzaladıkları resmi kıyafet sponsorluğunu sporseverler için sınırlı sayıda ürettikleri özel bir tasarım ile kutluyor. 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde tanıtılan ‘Can’t Stop, Won’t Stop’ sloganlı özel sweatshirt; sporun ve sağlıklı yaşamın önemini bir kez daha vurguluyor.

BEYMEN Club, filenin yıldızları ve takımın teknik ekibi için konfor ve şıklığı buluşturan bir koleksiyon hazırladı. Koleksiyon; yoğun maç programları, uzun yolculuklar, resmi törenler ve serbest zamanlar için çok sayıda seçenek sunuyor.

Ürünler kulübün renklerini taşıyor

Koleksiyon, kulübün siyah ve turuncu renklerini taşıyor. T-shirt, sweatshirt, tayt, denim pantolon, eşofman altı, takım elbise, puff yelek, kabanın yanı sıra seyahat ve sırt çantaları var.

BEYMEN Grup CEO’su Elif Çapçı, sponsorlukla ilgili değerlendirmesinde; “Dünya ve Avrupa Şampiyonu Eczacıbaşı VitrA Kadın Voleybol Takımı’nın resmi kıyafet sponsoru olmaktan mutluluk duyuyoruz. Koleksiyonun takıma ve teknik heyetine şans getirmesini ve daha nice şampiyonluklara imza atmalarını dilerim” dedi.

Eczacıbaşı Spor Kulübü Başkanı Faruk Eczacıbaşı ise; “Farklı sektörlerden, kadına ve spora önem veren iki başarılı marka yeniden bir araya geldi. Destekleri ve güzel dilekleri için Beymen ekibine teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Sınırlı sayıda üretilen BEYMEN Club x Eczacıbaşı VitrA Sweatshirt’ü BEYMEN Club mağazaları ve www.beymenclub.com adresinde sporseverlerin beğenisine sunuluyor.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir