Beymen’den daha pratik ve güvenli alışveriş uygulamaları

Beymen Uygulaması ile temassız/uzaktan alışveriş

Beymen, müşterilerinin ayrıcalıklı alışveriş deneyimine diledikleri her yerden ulaşmalarını sağlayan hizmetlerine iki yeni servis daha ekledi: Temassız / Uzaktan Alışveriş…

Pandemi ile değişen ihtiyaçlar doğrultusunda geliştirilen ve Türkiye’de ilk kez marka tarafından uygulanan servisleri, Beymen’lerde ve www.beymen.com’daki alışverişlerde güvenli ödeme kolaylığı sunuyor.

Müşteriler, mağazalardaki alışverişlerinde Beymen Uygulaması’ndaki ‘QR Kodla Ödeme’ adımını seçerek temassız olarak ödemelerini gerçekleştirebiliyor. Uzaktan alışverişlerde ise online stil danışmanlığı hizmeti alarak yine uygulama üzerinden alışverişlerini tamamlayabiliyor.

VIP müşteriler için GarantiPay üzerinden temassız/uzaktan alışveriş

Daha önce Beymen.com’da hızlı, kolay ve güvenilir alışveriş için kullanılan GarantiPay, artık VIP müşterilerin Beymen’lerdeki alışverişlerine de eşlik ediyor. VIP müşteriler, alışverişlerinde BonusFlaş uygulamalarına gönderilen bildirim ile kasaya gitmelerine, kredi kartını kullanmalarına ve pin kodu girmelerine gerek kalmadan ödemelerini GarantiPay üzerinden gerçekleştirebiliyor. Alışverişini mağazaya gelmeden yapmak isteyenler ise satış danışmanıyla birlikte sepetlerine karar verdikten sonra GarantiPay üzerinden ödemelerini tamamlayabiliyor.

Beymen Grup CEO Elif Çapçı

Beymen Grup CEO’su Elif Çapçı, “‘Olduğunuz Her Yer Beymen’ çatısı altında sunduğumuz; Whatsapp Üzerinden Online Stil Danışmanlığı, Alışveriş Sepetini Paylaş, 24 saat içinde mağazadan aynı şehirdeki Adrese Teslim, Online Siparişler İçin Mağazadan Teslim ve Randevulu Alışveriş hizmetlerimize eklediğimiz yeni Temassız ve Uzaktan Alışveriş Servislerimiz ile marka dostlarının yanında olmaktan mutluluk duyuyoruz. Hayatı kolaylaştıran, yenilikçi hizmet ve servislerimizi geliştirmeye devam edeceğiz” dedi.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir