Vans’ten tüm hava koşullarına uygun MTE Koleksiyonu

Her türlü koşulda dayanıklılık

Vans, her türlü hava koşuluna dayanıklı MTE koleksiyonu ile hava şartlarına karşı korunmanın birincil gerekliliğinin en dayanıklı malzemeleri kullanmak olduğunu kanıtlıyor. Vans, nem yönetimi, ısı koruma ve ekstra güçlü kavrayışa sahip iki yeni ürün olan Sk8-Hi MTE 2.0 DX ve UltraRange EXO Hi MTE’yi sunuyor. Sk8-Hi, kolay giyilip çıkarılabilmesi için hem dil hem de topuk çekme dili ile donatıldı.

Taba/siyah ve mavi/ekru renkleri var

Bu klasik model hava koşullarına dayanıklı üst kısım ve daha fazla dayanıklılık için güçlendirilmiş kauçuk burun kısmı ile yeniden tasarlandı. MTE 360 ısı koruma teknolojisi ayakları sıcak ve kuru tutuyor. UltraCush ile kalıplanmış iç taban astarı ve aşil yastıkları, ayakları gün boyu rahat hissettiriyor. Maksimum kavrayış için 20 yıllık kar botu deneyiminden yararlanan sağlam bir bot tabanına sahip MTE paketi tamamlıyor. Taba/siyah ve mavi/ekru renklerinde mevcut.

MTE 360 teknolojisini kullanan UltraRange EXO Hi MTE, daha iyi ısı koruma ve nem yönetimi ile dizayn edildi. Hava şartlarına dayanıklı üst kısım, dış taban /orta taban ile taban astarı arasında ısı koruma katmanı ve sıcak astar bu ayakkabıyı daha da avantajlı bir hale getirir. Ters çıkıntılı Waffle dış taban hafif yapısıyla her koşulda giyilebilmeye olanak sağlarken, kavrayış ve dayanıklılığı da en üst düzeye çıkarır. Koyu yeşil ve mavi/ekru renklerinde sunuluyor.

Vans bayilerinde ve vans.com.tr ’de.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir