Bıo-Oıl, tüketici oylarıyla ‘Yılın Seçilmiş Ürünü’ ödülünü aldı

Karın, göğüs, bel ve kalça çatlaklarıyla savaşıyor

Bio-Oil, tüketici oylarıyla belirlenen ‘Yılın Seçilmiş Ürünü’ ödüllerinde cilt bakım yağları kategorisinde ödüle layık görüldü.

1987 yılından bu yana verilen dünyanın en önemli inovasyon ödüllerinden biri olan ‘Yılın Seçilmiş Ürünü’nün 2020 sonuçları açıklandı. Nielsen Türkiye tarafından Türkiye’de yaşayan tüketiciler arasında gerçekleştirilen araştırmaya ve 4 bin 99 tüketici katıldı. Yılın Seçilmiş Ürünü araştırmasında, Bio-Oil ‘Cilt Bakım Yağları’ kategorisinde ödül almaya hak kazandı. Farklı kategorilerden onlarca markanın yarıştığı ödülde tüketicilerin bir numaralı tercihi oldu!

Bio-Oil; formülünde papatya, biberiye, lavanta ve kalendula yağlarıyla birlikte A ve E vitaminleri ve çok özel bir etken madde olan PurCellin Oil™ bulunduruyor. Cilt üzerindeki çatlak görünümünün iyileşmesine, cildi yumuşak, pürüzsüz ve daha esnek hale getirmeye yardımcı oluyor. Yalnızca sekiz haftada çatlak görünümünü gözle görülür bir şekilde azaltan Bio-Oil, karın, göğüs, bel, kalça, gibi çatlak oluşumuna yatkın bölgelere de uygulanabiliyor. Yaşlanma ve leke karşıtı bir ürün de olan Bio Oil, kırışık görünümünü azaltıp cildi pürüzsüzleştiriyor. Hafif yapısı sayesinde yağlı bir his bırakmadan cilt tarafından hızlı bir şekilde emilen Bio-Oil’in günde iki kez uygulanması yeterli oluyor.

 

 
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir