Bioderma’dan çok kuru, atopi eğilimli ciltlere özel Atoderm Serisi

Daha güçlü cilt bariyeri, daha sağlıklı cilt, daha az kaşıntı!

Bioderma, çok kuru ve atopi eğilimli ciltlere özel geliştirilmiş bakım rutini sunuyor. Ekobiyolojiden ve cildin kendisinden ilham alan Atoderm Serisi ile çok kuru ve atopi eğilimli hassas ciltleri derinlemesine temizliyor. Nemlendiriyor ve cilt bariyerini dış etkenlere karşı koruyor.

Skin Barrier Therapy patenti sayesinde cilt bariyerinin güçlendirilmesine destek olarak daha sağlıklı bir cilt sunuyor. Ciltteki kaşıntıyı yüzde 85 ve uykusuzluğu ise yüzde 89 azaltıyor.

Atopi; yoğun cilt kuruluğu, kaşıntı ve kızarıklık gibi semptomlarla kendini gösteren kronik bir cilt rahatsızlığı. Zaman zaman ciltte enflamasyon şeklinde kendini gösteriyor. Özellikle ataklarının yaşandığı alevlenme dönemlerinde çok ciddi kaşıntıya ve uyku bozukluklarına yol açıyor. Atakları ve semptomları kontrol altına almak için doğru bir cilt bakım rutini çok önemli.

İyi bir nemlendirici bakım kreminin yanı sıra; yıkama jeli, duş yağı, yüz kremi, göz kremi ve sabun gibi doğru ürünlerin tercih edilmesi gerekiyor. önemli.

Atoderm Serisi’nde Atoderm Intensive Balm, Atoderm Shower Oil, Atoderm Intensive Foaming Gel, Atoderm Intensive Eye, Atoderm Intensive Bar var.

Atoderm Intensive Balm

Cildin konforunu yeniden kurmaya yönelik, yatıştırıcı ve besleyici günlük bakım sağlıyor. Yoğun cilt kuruluğu sebebiyle ciltte oluşan kızarıklık, gerginlik ve kaşıntı hissinin giderilmesine yardımcı oluyor.

Formülündeki LipigeniumTM Teknolojisi sayesinde ise cildin koruyucu bariyerinin yeniden yapılandırılmasına destek oluyor. Bununla beraber, cildin koruyucu bariyerinin onarılmasına yardımcı olurken; içeriğindeki kanola yağı sayesinde cildi besliyor. Atoderm Intensive Balm, cilt tarafından kolayca emilir, ciltte yağlı ve yapışkan bir his bırakmaz.

Atoderm Shower Oil

Duş esnasıda kuru yağ dokusu sayesinde cildi nemlendirirken, cildi arındırıyor ve ciltte gün boyu devam eden bir konfor sağlıyor. Dış etkenlerin ciltte tutunmasını ve çoğalmasını önlemeye yardımcı oluyor. Cildin doğal bariyerini korumayı hedefliyor. İçeriğinde bitkisel biolipitler olan hindistan cevizi yağı ve papaya esterleri sayesinde ciltte kuruluk kaynaklı gerginlik ve kaşıntı hissinin giderilmesine destek olan Atoderm Shower Oil, cildi 24 saat boyunca nemlendiriyor.

Atoderm Intensive Foaming Gel

Zengin içerikli temizleyici jel, cildi nazikçe temizliyor ve arındırıyor. İçeriğindeki Vitamin PP / Niacinamide sayesinde cildin koruyucu bariyerinin güçlendirilmesine destek oluyor.

Atoderm Intensive Gel-Cream

Cildi yatıştırmaya ve ciltteki kaşıntı hissini gidermeye yardımcı olan ürün aynı zamanda; cildi besliyor ve ferahlatıyor. Cilde kolaylıkla uygulanan ürün, hafif jel dokusu sayesinde anında cilt tarafından emiliyor.

Atoderm Intensive Gel-Cream formülündeki Vitamin PP / Niacinamid sayesinde cilt bariyerinin güçlendirilmesine destek oluyor. Kaşıntı karşıtı etki gösteren içeriği sayesinde ciltteki kuruluk kaynaklı kaşıntı hissinin azaltılmasına yardımcı oluyor

İçeriğindeki enoksolon sayesinde ciltte kuruluk kaynaklı oluşan kaşıntıyı gidermeyi hedef alırken Vitamin PP / Niacinamid sayesinde cildin doğal bariyerini koruyucu etki sağlar.

Günlük kullanıma uygun olan nemlendirici, hafif jel dokusu sayesinde özellikle nemli ve sıcak hava koşullarında bile cilt tarafından kolayca emiliyor. Çok kuru ve atopi eğilimli hassas ciltlerin her mevsim kullanımına uygundur.

Atoderm Intensive Eye

Hem atak dönemlerinde hem de ihtiyaç duyulan her dönemde kullanılabilen yenilikçi bir göz çevresi için özel bir bakım sağlıyor. Hassas göz çevresi için 3 önemli etkiyi bir arada sunan ürün, göz çevresindeki atopik dermatit ve kontakt dermatit problemini onarmaya ve yatıştırmaya yardımcı olurken makyajın da temizlenmesini sağlıyor.

Ürün, göz çevresi bölgesindeki rahatsızlık, kuruluk ve kaşıntı hissinin yatıştırılmasına destek olurken göz çevresinde oluşan kızarıklığı gidermeye yardımcı oluyor. İçeriğindeki enoksolon sayesinde kaşıntı hissine neden olan faktörleri gidermeyi hedefliyor.

Formülündeki LipigeniumTM Kompleksi sayesinde cildin koruyucu bariyerinin yeniden yapılandırılmasına destek oluyor.

İçeriğindeki hyalüronik asit sayesinde hassas ve yoğun kuruyan göz çevresini derinlemesine nemlendiriyor ve ince kırışıklıkların giderilmesine yardımcı oluyor. Zengin ve kremsi dokusu cilt tarafından kolayca emilirken içeriğindeki mineral yağlar sayesinde makyajı ve kiri nazikçe temizliyor.

Atoderm Intensive Bar!

Atoderm Intensive Bar, Skin Barrier TherapyTM* patenti ile zenginleştirilen formülü sayesinde cildi nazikçe arındırıyor. Dış etkenlere karşı korunmasına yardımcı oluyor. Cildin doğal dengesini koruyor ve kuruluktan kaynaklı gerginlik hissinin giderilmesine destek oluyor. Gözenekleri tıkamaz. Parfümsüzdür.

Hasar gören ellere özel Cicabio Hand Cream

Değişen hava koşulları, deterjan kullanımı, yoğun ve ağır çalışma şartları; kimyasal ürünler nedeniyle ellerimiz hasar görüyor. Yoğun kuruluk problemi yaşıyor ve daha da ilerisi çatlak, kaşıntı, pullanma gibi problemlerle karşılaşabiliyor.

Yepyeni Cicabio Hand Cream; ellere derinlemesine nem desteği sunarak rahatlamasını sağlıyor. Cilt üzerinde koruyucu bir film etkisi sağlıyor. Ellerdeki yoğun kuruluktan dolayı oluşan en küçük çatlakların bile onarımını destekliyor.

Balm dokusu sayesinde cildin doğal bariyerinin koruyor. Antalgicine™ patenti sayesinde ciltte oluşan kuruluk kaynaklı kaşıntı ve rahatsızlık hissinin giderilmesine destek olarak cildi rahatlatıyor. 8 saat boyunca cildi nemlendirip besliyor. Cilt tarafından kolayca emiliyor. Ciltte yağlı ve yapışkan bir his bırakmıyor. Suya dayanıklı balm yapısıyla uzun süre elde kalıyor.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir