Biolog çevresel faktörlerin neden olduğu lekeler ile savaşıyor

Biolog Leke Kremi ciltte nasıl etki gösteriyor?

Havalardan çevresel faktörlere, hormonal değişimlerden kışın yıpratıcı etkilerine ciltte lekelenme ortaya çıkabilir. Biolog Leke Kremi, kışın bitip baharın başladığı bu günlerde cilde ihtiyacı olan desteği sağlayarak sağlıklı bir ışıltı kazandırıyor.

Düzenli kullanım ile birlikte etkisini kanıtlayan ürün; kışın kuruyan, lekelerle boğuşan ciltlerin imdadına yetişiyor. İçeriğinde bulunan papatya ekstresi ve meyan kökü ile cilde daha berrak ve aydınlık bir görünüm veriyor.

Doğal içerikleriyle koruma sağlıyor

Biolog, bilim ve doğanın mucizesini birleştirdiği formülleri ile farklı cilt tiplerinin problemlerini tek ürünle çözüyor. Etkili doğal içeriklerle ve Biolog uzmanlığıyla geliştirilen krem, lekelere karşı savaş açıyor. Sivilce lekelerine ve çillere iyi gelen krem, cilt tonunu da eşitliyor. Kokusu taptaze bir ferahlık sunan ürün, ayrıca cildi soymadan lekeleri gidermesiyle de fark yaratıyor. Üstelik Biolog, günlük doğal nemlendirici olarak kullanılabiliyor.

Kayısı çekirdeği yağı ile cilde ihtiyacı olan yoğun nemi sağlayan Leke Kremi; içeriğindeki meyan kökü özü, papatya ekstratı C ve E vitamini  ile çevresel faktörlerin sebep olduğu lekeleri önlemek için mücadele ediyor. Cilt üzerinde eşitleyici etki yaratıyor. İçerdiği Alantoin  ile de yenileyici bir etki bırakıyor.

Kullanım önerisi: Günde iki kez göz çevresi hariç temiz cilde dairesel hareketler ile uygulanmalıdır. Alerjen etki yaratmaması adına kullanım öncesi bilek içlerinde test edilmelidir.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir