İlkbaharın coşkusu makyaj trendlerini nasıl etkileyecek?

Giz Kozmetik Makyaj Artistleri bahar trendlerini paylaştı

2021 baharına her zamankinden daha büyük bir heyecanla girdik. Bahar trendleri ile ilgili tüyolar veren Türkiye’nin en büyük kozmetik üreticilerinden Giz Kozmetik’in Makyaj Artistleri; “Çiçek gibi açmaya ve enerjinizi yükseltmeye hazır olun. Pandeminin bütün etkilerine inat, baharda ışıl ışıl parlayın” dedi. Ayrıca ekledi:

“Yok gibi makyajların bu bahar rafa kalkmasını bekliyoruz. Tıpkı 60’ların modasında olduğu gibi yoğun renkli göz makyajlarına hazır olun”

Maske makyajınızı bozmasın

Bahar aylarında kalıp gibi duran fondötenler çok tercih edilmemelidir. Maske kullanımının etkisiyle, eriyen ve etrafa bulaşan ürünler yapay bir görünüme sebebiyet verebiliyor. Bu yapıdaki fondötenler yerine BB kremler ve hafif kapatıcılık sağlayan ürünler seçebilirsiniz. Isabelle Dupont Prime’n Perfect Smoothing Make Up Base Oil Free makyaj bazını sürdükten sonra, doğal görünümlü ve kolajen içerikli Isabelle Dupont Collagen BB Cream kullanımı sonrası maskeler makyajınızın bütünlüğünü bozmaz ve bakımlı görünümünüzü korumuş olursunuz.

Sağlıklı pembe yanaklar

Pembe renk ciltte sağlığın, yanaklarda ise masumiyetin simgesi. Bu renkteki allıklarınızı bahar ayında yanınızdan ayırmayın. Pembe yanak görünümü ile enerjinizi yükseltebilirsiniz. Isabelle Dupont Masterstick Lip & Cheek Blush doğal ve sağlıklı görünen pembe yanaklar elde etmenizi sağlayacak.

Korkusuzca parlayın!

Parlamaktan korkmayın! Aydınlık ve ışıltılı görünümün kahramanları highlighterlar, bu dönem en çok kullanacağımız ürünler arasında. Bu ışıl ışıl trendi yakalamak isteyenler, İsabelle Dupont Prime’n Glow Liquid Highlighter’ı elmacık kemiği, burun, dudak üstü ve kaş altı gibi noktalara uygulayabilirler.

Işıl ışıl dudaklar

Maskeler dudakları gizlese de bakımlı ve parlak dudaklar bahar aylarında trend olmaya devam edecek. Cilt tonunuza uygun renklerde tercih edeceğiniz ıslak pigmentler, trendi yakalamanızda en büyük yardımcınız olacak. Isabelle Dupont Dramatic Shine sayesinde arzu edilen sağlıklı ve bir o kadar bakımlı dudaklara ulaşabilirsiniz.

Büyük ve renkli gözler

Bu baharın trendini tamamen yüzünüze yansıtmak için göz makyajınıza, kaşlarınızı yukarı doğru tarayarak ve sabitleyerek başlayabilirsiniz. Bu aşamada Isabelle Dupont Eyebrow Mascara kaşlarınızda gün boyu kalıcılık sağlayacaktır. Far aşamasına geldiğinizde bu baharın modasının, belirgin renkli göz makyajları olduğunu unutmayın. Bu çarpıcı görünümü elde etmek için Isabelle Dupont’un Multi – Use Shimmer Loose Pigments ürününden faydalanabilirsiniz. Göz makyajınızı Reformist Mascara ile tamamlamayabilir ve kirpiklerinizin hacmini gün boyu koruyabilirsiniz.

 
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir