Bir şişede tüm vücuda iyi gelen biyoteknolojik yağ mucizesi!

Yüz, saç, vücut bakımı için bir şişe güzellik yağı yeter!

Yüz, vücut ve saçlarda hızla emilen aktif yağ Glow Booster Oil, kırışıklıklar, selülit, saç kalitesi dahil her sorunu tek bir şişe ile çözmek için yıllar süren Ar-Ge çalışmaları sonrası formüle edildi.

Hepimiz daha minimal keşiflerle tüm cilt ve saç sorunlarımızı çözmeye odaklıyız. Hiçbirimizin 10 farklı kremle 10 farklı işlem yapmaya ne zamanı ne de sabrı var. Türkiye’ye Lonjevite ile gelen İtalya’nın ünlü cilt bakım markası OlgaCola Milano’nun yağı; yüksek kaliteli organik, bitkisel ve biyoteknolojik aktif bileşenler içeriyor.

Tıbbi biyoteknolog Dr. Olga Cola’nın geliştirdiği bu özel yağ, kırışıklıklar, selülit, cilt lekeleri ve saç kalitesini artırmada etkili. Glow Booster Oil, Omega 3,6,7,9 ve 11 değerli botanik yağlar aracılığıyla cildi ve saçı aydınlatıyor. Ayrıca nemlendiriyor ve besliyor. Kuşburnu yağı, avokado yağı, zeytinyağı, soya fasulyesi yağı ve karite yağı dahil 11 değerli bitkisel yağ ile formüle edilen Glow Booster Oil, düzenli kullanım sonrası adeta cilt mucizelerine imza atıyor.

Nasıl kullanılıyor?

Yüz: Sabah ve akşam birkaç damla yüz, boyun ve dekolte bölgesine uygulayın. Kuru ciltler için daha fazla miktarda ürün kullanın.

Vücut: İstenilen bölgelere (karın, bacaklar vb.) ve çatlaklara dairesel hareketlerle masaj yapın.

Saç: İstenilen sıklıkta boy ve uçlarda saç yağı olarak kullanılabilirsiniz. Yoğun bir bakım için haftada 1-2 kez saçınızı yıkamadan önce 10 dakika maske olarak uygulayın.

Hamilelik ve zayıflama diyetleri sırasında ve sonrasında cildin çatlaklardan korumak için tavsiye edilmektedir. Meme ucunun emzirme çatlaklarından korunması; kuru ve aşırı duyarlı, atopiye eğilimli ciltlerin kullanımına uygundur.

Cilde besin ve elastikiyet kazandırıyor. Alkol, su ve uçucu yağlar kullanılmadan üretildi. İçinde boya, koruyucu, paraben, parafin, silikon, mineral yağ ve ftalatlar yok.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir