Bobbi Brown X Morag Myerscough Koleksiyonu göz alıyor!

Özel ambalajlarda sunuluyor

Bobbi Brown, Londra’da yaşayan Morag Myerscough ile tasarımları gibi oldukça iddialı ve anlamlı, sınırlı sayıda bir koleksiyon yaratmak için bir araya geldi. Bu birliktelikle gülümsemeyi kışkırtan yeteneğini ortaya çıkarmak için koleksiyondaki tüm parçalar sanatçının imzası olan göz alıcı renklerdeki geometrik desenlerle kaplandı. Ürünler, canlı ve enerjik renklerden oluşan sınırlı sayıda üretilen ambalajlarda sunuluyor.

  • PLAY.DREAM. LOVE. EYE PALETTE/Far Paleti: Mat, ışıltılı, metalik ve simli bitişe sahip 9 canlı renkten oluşuyor.
  • HIGHLIGHTING POWDER/Aydınlatıcı Pudra: Cilde doğal aydınlık kazandırırken cildi mükemmelleştiren pudra, altın pembe renk geçişli 3 farklı tondan oluşuyor.
  • CRUSHED LIP/Crushed Lip Color: Çabasız bir şekilde harika görünebileceğiniz, her görünümle uyumlu 2 doğal renk alternatifiyle.

Ödüllü multimedya sanatçısı canlı renkleri, yoğun grafik çizimleri ve enerji veren kelimeleri, göz alıcı tasarımlarıyla birleştirerek dünya etrafındaki kentsel alanları dönüştürüyor. Morag, bir treni hareket eden kafeye dönüştüren, çocuk hastanesine canlılık kazandıran ve eğlence parklarında dinamik alanlar yaratan eklektik bir alanda çalışmalar yapıyor. İşleri ile topluluklara uygun, toplum bilinci aşılayan, insanlar arasında sohbet başlatan ve en önemlisi gülümsemeye sebep olan tasarımlar üretiyor.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir