Braun’un yeni sezgisel teknolojisi tıraş rutinini bir üst seviyeye taşıyacak

Yeni Braun 5, 6 ve 7 Serisi

Erkeklerin tıraş bakımında en çok karşılaştıkları sorunlardan biri, ‘ıskalanmış alan’ yani ulaşılması zor bölgelerdir. Braun, en son yenilikleriyle bu bu alanları geçmişte bırakmayı hedefliyor.

Marka, en yeni teknolojilere sahip yeni nesil tıraş makinelerini piyasaya sundu; Braun 5, 6 ve 7 Serisi. Hepsinde basit, tek-yönlü bir hareketle çaba göstermeksizin tıraş olmanızı sağlayacak; ele mükemmel oturması için tasarlanan yeni ergonomik tutma yeri bulunmaktadır. En az çabayla en iyi sonuç sağlayarak rahat ve pürüzsüz bir tecrübe sunuyor.

Kolay bir tıraş için temiz ve yakın

Kolay temizlenen 5 serisinin EasyClean sistemi suyun tıraş başlığındaki durulama deliğinden geçmesine olanak tanıyarak; makinenin başlığını çıkarmaya ihtiyaç kalmadan kılların temizlenmesini sağlıyor. Eklenen fayda sayesinde sadece musluğun altından geçirmek makineyi tamamen temizler.

Cilde karşı olağanüstü derecede hassas

SensoFlex başlık; hassas fakat aynı zamanda yakın bir tıraş için ciltteki baskıyı azaltmak amacıyla yüzünüzün hatlarına uyum sağlıyor. 6 Serisi performanstan taviz vermeden cildinize karşı nazik olması için dermatolojik olarak test edilmiştir.

Ustalık isteyen alanlarda bile

360° Flex başlık; anında temas sağlayan ve her kıla ulaşmak için yüzünüzün ve boynunuzun hatlarına uyum sağlayan esnekliğe sahip bir başlık olması ile ön plana çıkıyor. Esneklik ve kolay uyum sayesinde anında yakın temas sağlayarak daha pürüzsüz bir tecrübe için her bir kıla ulaşıyor.

Braun 5, 6 ve 7 Serisi EasyClick aksesuarlarla uyumludur. Kolay bir şekilde aksesuarları başlığa takarak; makinenizi çok-araçlı bir cihaza dönüştürebilirsiniz.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir