Bu fondöten formülü ile makyaja yeni bir soluk getiriyor

Loreal True Match Nude Serum Fondöten

Güzellik rutinlerinde yeni bir çağa hazır mısınız? Loreal True Match Ailesi’nin yeni üyesi True Match Nude Serum Fondöten; tek bir damlasıyla anında ışıltılı, eşitlenmiş bir cilt görünümü sağlıyor. Yüzde 1 saf hyalüronik asit içeriği sayesinde dolgun, nemli ve kusursuz cildinizin tadını çıkarın!

Cilt bakımı ve makyajın mükemmel uyumu ile tanışın! Fondöten, formülü ile makyaja yeni bir soluk getiriyor. Cilt bakım serumunun bakımı ile fondöten kapatıcılığı ve parlaklığını tek bir üründe buluşturan True Match Nude Serum Fondöten; pek çok farklı rengi sayesinde her cilt tonuyla kolayca uyum sağlıyor.

Yüzde 1 saf hyalüronik asit & makyaj birlikteliği

Ciltte doğal olarak bulunan hyalüronik asit, cildin nemi tutma yeteneğini artırmaya yardımcı oluyor. İçeriğinde yüzde 1 saf hyalüronik asit bulunan ürün; her kullanımda ışığı yansıtan mineral pigmentler sayesinde cilde parlaklık katıyor. Cilt rengini eşitliyor ve gün boyu nemlendiriyor. Düzenli kullanımda ise daha pürüzsüz bir görünüm ve dolgun bir cilt kazandırıyor. Dermatolojik olarak test edilen renkli serum, hassas ciltlerde bile kullanılabiliyor.

True Match Nude Serum Fondöten, renk seçenekleriyle pek çok farklı cilt tonuna gerçek uyum sağlıyor. Tek ürünle bakım ve makyajda aradığınız sonuç!

Fiyatı: 249.90 TL
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir