Bu lezzetli peeling sadece cildiniz için, yememeye dikkat edin!

Ultra doğal bademlerle cilde gelen sağlık

L’Occitane’ın yeni Badem Müsli Peelingi ile cilde lezzet etkisi geliyor. Tamamen doğal bileşenlerle formüle edilen bu müthiş ovucu peeling ile cildinizi yeniden yapılandırabilirsiniz. Küçük cilt kusurlarına hızla veda edip, ipeksi, canlı, esnek bir cilt dokusu kazanmak elinizde…

Mutfaktaki müslinizle karıştırmamaya dikkat edin ve sadece aydınlık bir cilt için değil, batık tüyleri yok etmek, donuk ölü hücrelerden kurtulmak için de banyonuzun hazineler bölümünde ona bir yer ayırın.

Cildinizi siz bile tanıyamayacaksınız

Almond Shower Oil (Bademli Duş Yağı) ile karıştırarak da kullanabileceğiniz bademli müsli peeling, Provence’in kendine has badem yağı ile kaplandığından ve gerçek badem pulları içerdiğinden, ilk kullandığınız andan itibaren cildinizdeki değişiklikleri fark edebileceksiniz.

Cildinizi sevin ama gezegenimizi de sevin ve bademli müsli peelingin L’Occitane tarafından doğaya sorumlu bir şekilde üretildiğini bilin. Yine yoğun badem içeren şampuanı, saç kremi, sehayat boyları ile birlikte sunulan bu özel badem serisi karıştırma kasesi ve çok tatlı ahşap kaşığı ile birlikte L’Occitane Mağazaları’nda…

Saçlardaki badem iksiri

Ekstra bağımlılık yapan, duş almayı müthiş keyifli hale getiren, yemek isteyeceğiniz kadar ultra doğal formüllerle sunulan Bademli Müsli Peeling, cildinizi kısa bir sürede altın tozları serpilmiş gibi ilk gençliğine döndürmeye hazır. Duş altında mükemmel şekilde parçalanan ve ciltle bütünleşen peeling ile aynı seride yer alan bademli şampuan ise taze bademin ağız sulandıran kokuları eşliğinde saçlarınıza sirayet ediyor. Ağırlıksız, hassas formüllü şampuan ve saç kremleri, saç derisini nazikçe temizliyor ve saçlara kısa zamanda parlaklık, esneklik ve sağlık kazandırıyor.

Almond Crunchy Muesli Scrub (150 gr): 133 TL

Almond Shampoo (240 ml): 115 TL

Almond Conditioner (240 ml): 115 TL

Almond Shower Oil (250 ml): 133 TL

 
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir