Esanslı erkek kokusu Old Spice yedi farklı seri ile Türkiye’de!

Yedi farklı serisinde herkese uygun bir koku var

Dünyada erkek bakımının vazgeçilmez markası olan Old Spice, Türkiye’de raflardaki yerini aldı. Modern erkeğin kişisel bakım sürecinde her daim yanında olmayı amaçlayan ikonik marka Old Spice; sprey, roll on, stick ve jel deodorant, duş jeli, tıraş sonrası losyonu, EDT (Eau de toilette), 2’si 1 arada şampuan ve duş jelini bulunduğu yedi farklı koku serisi tüketicileri ile buluşturdu. “Ne kadar da erkek bir koku” sloganı ve “Esanslı Erkek” manifestosu ile Old Spice, tüketicileriyle alışılmışın dışında ve eğlenceli bir bağ kuracak.

Marka, deodorant ürünleriyle 48 saate kadar ter kokusuna karşı koruma ve kuruluk sağlıyor, kıyafetlerde iz yapmıyor. Old Spice; Whitewater, Captain, Wolfthorn, Bearglove, Strong Slugger, Citron ve Original olmak üzere yedi farklı koku serisi ile dikkat çekiyor.

Okyanusta boy verenlerin kokusu Whitewater serisi fesleğen ve bergamotun ferahlığını taşıyor. Seride yer alan roll on, sprey, stick ve jel deodorant, traş sonrası losyon ve duş jelini tüketicilerinin beğenisine sunuluyor.

Boğazdan kılavuzsuz geçen kaptanların kokusu Captain serisinde bulunan 2’si 1 arada şampuan ve duş Jeli hem saç hem de vücut temizliğini tek bir üründe sunuyor. Misket limonu, bergamot ve ananas kokularıyla Captain serisi, stick ve sprey deodorantları ile ferahlık sağlıyor.

Kokusunu belli etmeyi seven avcı kurtların serisi olan Wolfthorn; portakal, mandalina, çarkıfelek meyvesi, ananas, mango ve greyfurt özleriyle zenginleştirildi. Duş jeli, roll on, sprey ve stick deodorantın yer aldığı Wolfthorn serisi alışılmışın dışındaki kokusu ile erkek bakımına yeni bir soluk getirecek.

Turunçgiller, yasemin, misk ve baharat kokusu ile zenginleştirilen Bearglove ürün ailesi vahşi doğada sıradan bir güne uyananların kokusu olacak. Sprey deodorantın yanı sıra şampuan ve duş jelini tek şişede barındırıyor.

İçeriğindeki misket ve Thai limonu, gevrek elma, sedir kokusuyla Strong Slugger serisi duş jeli, sprey ve stick deodorant ile girdiği her ortamda üçlü çektirenlerin kokusu olacak.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir