Bu yılbaşı gecesi saçınızın ışıltısıyla göz kamaştırın

Saç stilinizle fark yaratmak ister misiniz?

Arzum’un kişisel bakım ürünleriyle yılbaşı gecesinde saç stilinizle fark yaratmak elinizde. Arzum Bellissima profesyonel saç kurutma makinesi ile kuruttuğunuz saçınıza; Arzum Bellissima Glossy veya Arzum Belisa saç maşasıyla düz ya da bukleli modeller verebilirsiniz. Ayrıca saçına özen gösteren sevdiklerinize istediğiniz birini hediye edebilirsiniz.

Doğal dalgaları canlandırır

Arzum’un saçına değer verenler için tasarladığı 2200 watt güce sahip profesyonel saç kurutma makinesi; uzun ömürlü ve güçlü hava akışı ile saçı hızlı kurutur. AC motora sahip Arzum Bellissima, işinizi kısa sürede halletmenize yardım ederken; hazırlanmanız için size daha fazla zaman bırakır. İki farklı hız, üç ısı ayarıyla hava üfleme özelliğine sahip ürün; doğal dalgaları canlandıran difüzör ve profesyonel fön başlığı ile çok kullanışlı.

Birbirinden farklı saç modelleri için Arzum Bellissima Glossy

Arzum Bellissima Glossy saç düzleştirici, yeni yıla farklı stilde saçlarla girmek isteyenler için ideal. Seramik kaplama plakaları ile saçı zarar vermeden şekillendiriyor. Hareketli plakaları sayesinde saçınıza eşit basınç uygulayarak daima etkili sonuçlar elde etmenizi sağlar. Işıltı saçan Bellissima Glossy; saçlarınızı hem düzleştirir hem de bukle yapma imkânı sunar. Her saç tipine uygun sıcaklık ayarı bulunan ürün; kısa sürede ısınma özelliğiyle birkaç dakikada kullanıma hazır hale gelmektedir.

Arzum Belisa saç maşası ile daha doğal bukleler

Yılbaşı gecesi saçlarınızda daha geniş, doğal bukleler istiyorsanız 25 mm maşa çapına sahip Arzum Belisa saç maşası tam size göre. Keratin ve argan yağı katkılı seramik plakaları sayesinde saçlarınızı mükemmel şekillendiren ve sağlıkla parlamasını sağlayan Arzum Belisa saç maşası, her saç tipine uygun sıcaklık ayarına sahip. 200 derece profesyonel sıcaklık ayarıyla yılbaşı hazırlıklarında saçınızı kolayca şekillendirebilir, bu özel gecede ideal görünümü kolaylıkla elde edebilirsiniz. Soğuk tutma ucu sayesinde saçınızı şekillendirirken güvenle kullanabileceğiniz Arzum Belisa, açık unuttuğunuzda 30 dakika sonra otomatik olarak kapanma özelliğine sahip.

Bu yılbaşı gecesi ve hayatınızın her döneminde bakımlı ve güzel saçlara sahip olmak istiyorsanız Arzum’un kişisel bakım ürünleri size yeter.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir