Burberry Sonbahar/Kış 2022 Güneş Gözlüğü Koleksiyonu

İkonik Lola çantadan esintiler

Burberry’nin Sonbahar/Kış 2022 sezonu için hazırladığı, erkeklere ve kadınlara yönelik güneş gözlüğü koleksiyonu, modern çizgiler ve vintage ilham kaynaklarıyla geliştirilmiş büyük boyutlu siluetlerle modaevinin ikonik tarzını yansıtıyor.

Koleksiyon, İngiliz kimliğini oluşturan çoklu perspektifleri barındıran İngiliz kültürünün kutlanmasından ilham alıyor. Şehri kırsalla, lüksü punkla karşıt olarak sunmakta. İngilizliği bir konsept olarak sabit bir düşünceden ziyade bir tavır olarak keşfetmektedir; ileri düşünceli, maceracı ve potansiyelini kavrayan. Koleksiyon, 130 seneden fazla bir süredir markanın kreatif ve manevi evi olan Londra’dan ilham alıyor.

Bu sezon çerçeve saplarında yer alan kapitone ilhamlı detaylar, modaevinin ikonik Lola çantasından esinleniyor.

İtalya’da üretilen koleksiyon, Burberry’nin sürdürülebilirliğe bağlılığını yansıtmaktadır. Koleksiyonda yer alan bazı modeller yenilenebilir kaynaklardan elde edilmiş enjeksiyondan ve geri dönüştürülmüş asetatlarla tasarlanıyor. Biyo bazlı enjeksiyon malzeme en az yüzde 45 oranında biyo bazlı içerikten üretiliyor. Asetat malzeme ise en az yüzden 25 oranında geri dönüştürülmüş içerikten…
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir