Burt’s Bees El Bakım serisi ile yeni yıla yumuşacık eller ile girin

Kuru ve çok kuru eller için

Özellikle pandemi döneminde sürekli ellerimizi yıkadığımız için ve alkol içeren dezenfektanlar kullandığımız için ellerimiz doğal nem dengesini kaybeder. Normalden çok daha fazla kurur ve bir müddet sonra çatlamaya başlar. Kuru ve çok kuru eller için doğal içeriklerle özel olarak geliştirilmiş Burt’s Bees El Bakım serisi ile elleriniz yumuşacık olacak.

Burts Bees Kuru ve Çok Kuru Ciltler için Ultra Nemlendirici El Kremi İçeriğindeki Baobab Yağı cilt bariyerini güçlendirerek cildi dış etkenlere karşı korumayı destekler. Formülündeki Balkabağı Çekirdeği Yağı ve Karpuz Çekirdeği Yağı elleri nemlendirerek beslemeye, ellerde pürüzsüz ve yumuşak bir his bırakmaya yardımcı olur. İçeriğindeki Baobab Yağı cilt bariyerini güçlendirerek cildi dış etkenlere karşı korumayı destekler.

Balkabağı Çekirdeği Yağı, Karpuz Çekirdeği Yağı ve diğer bitkisel içerikler elleri besleyerek, pürüzsüz ve yumuşak kılmaya yardımcı olur. Yapay koku ilave edilmeden formüle edilmiştir. Yoğun nemlendirme özelliği yanı sıra hafif yapısı ile hızlıca emilir. Dermatolojik olarak test edilmiştir. Hipoalerjeniktir.

Burts Bees %100 Doğal Çok Kuru ve Çatlamış Eller için Kurtarıcı Bakım-Hand Salve, çok kuru ve çatlamış eller için geliştirilmiş bakım kremidir. İçeriğindeki zeytinyağı hücre yenilenmesine destek sağlar. Formülündeki tatlı badem yağı, balmumu, ayçiçek yağı ve biberiye yağı elleri nemlendirerek besler.Geliştirilmiş içeriği ellere yumuşaklık kazandırır. Paraben, Ftalat veya Petrokimyasal içermez.

Burt’s Bees Ultimate Care Hand Cream fiyatı: 199 TL

Burts Bees %100 Doğal Çok Kuru ve Çatlamış Eller için Kurtarıcı Bakım-Hand Salve fiyatı: 229 TL

Yetkili Eczanelerde, guzellikburada.com, trendyol.com, gittigidiyor.com ve hepsiburada.com’da
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir