Uzun ve güçlü saçınızla kışın yıpratıcı etkilerine hazır olun

Yeni Pantene Pro-V Miracles Uzun ve Güçlü serisi

Soğuk hava ve rüzgârın yıpratıcı etkilerini yavaş yavaş hissetmeye başladığımız bu günlerde, saçlarımız hassaslaşıp, daha kolay kırılıyor, zayıflayıp koparak dökülüyor. Mevsim geçişlerinde sıklıkla karşılaştığımız problemlerden biri olan saç dökülmesi, saçlarımızı dilediğimiz gibi güçlü şekilde uzatmamızı zorlaştırıyor. Fakat Yeni Pantene Pro-V Miracles Uzun ve Güçlü serisi içeriğindeki gelişmiş Pro-V formülü, bambu ve biyotinin etkisi ile saçlarınızı koparak dökülmelere ve yıpranmalara karşı koruyarak saç tellerini güçlendiriyor, saç dökülmesini minimuma indiriyor ve bambu gibi uzun saçlara kavuşmanızı sağlıyor.

Seride Yeni Pantene Pro-V Miracles Uzun ve Güçlü serisi şampuan, saç bakım kremi, dökülme karşıtı keratin koruyucu maske ve şekillendirici bakım kremi bulunuyor.

Yeni Pantene Uzun ve Güçlü Şampuan

İçeriğindeki antioksidanlar ve aktif maddeler sayesinde saçlardaki yıpranmanın izlerini silip, saç tellerini güçlendirerek kırılmaları önler. Saçın dokusuna nüfus ederek yapısını yeniler, gücünü ve esnekliğini artırır.

Yeni Pantene Uzun ve Güçlü Saç Bakım Kremi

Saçın en zayıf noktalarını hedef alarak güçlendirirken koparak dökülmelerin azalmasına yardımcı olur.

Yeni Pantene Uzun ve Güçlü Keratin Koruyucu Dökülme Karşıtı Maske

Saç dökülmelerini yüzde 96’ya kadar azaltmanın yanı sıra, saç tellerinizin güçlenmesine yardımcı olabilirsiniz. Islak saçınıza saç boyunca sürüp, ardından durulayarak uygulayabilirsiniz. Maske, yüzde 100 daha güçlü uzayan saçlar için 1 kullanımda bile etkisini göstermeye başlar. Her gün şampuan sonrası uygulayıp bekletmeden durulayabilir ya da haftada 1 kendinize ayırdığınız bakım gününde maskeyi uygulayarak 3 dakika bekletip durulayabilirsiniz.

Yeni Pantene Pro-V Miracles Uzun ve Güçlü Şekillendirici Bakım Kremi

Duş almadığınız zamanlarda durulamaya gerek kalmadan bakımınızı devam ettirmenize yardımcı olacak. Pro-V biliminin gücünü bambu, protein ve antioksidanlarla bir araya getirdi.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir