Fransa’nın doğal cilt bakım markası ‘Polaar’ şimdi Türkiye’de

‘Cilt bakımında doğaya saygı duruşu’

Bir aile hikayesi ile başlayarak, keşif ve bilim sevgisiyle bir nesilden diğer nesile aktarılan, sadece Kuzey kutbunda yetişen bitkilerden üretilen Polaar Türkiye’de.

Polaar, 30 yıl önce Daniel Kurbiel’in kuzey kutbunda bulunan arktik bitkilerin aşırı zor koşullarda hayatta kalabilme yeteneğini keşfetmesiyle hikayesine başlıyor. Keşfe olan inancıyla Polaar ailesi, kuzey kutup dairesinde yetişen bitkilerden ilham alarak markanın mükemmel ürünlerini hayata geçiriyor. Formülleri, olağanüstü özelliklere sahip saf ve nadir arktik bitkilerden oluşuyor.

Kutupsal bilimsel araştırmalardan doğan Polaar, Laponya kadınlarının geleneksel güzellik tariflerinden ilham alan formülleriyle, cilt bakım ritüelinde bir ilke imza atıyor. Ürünleri, İskandinav ülkelerinde yerel üreticiler tarafından yetiştirilen ve hasat edilen arktik bitkilerin içeriğinden oluşuyor ve vegan özelliği taşıyor.

Doğaya ve cilde büyük hassasiyet duyan marka, paraben, mineral yağ ve alkol içermeyen formüller sunuyor, hayvanlar üzerinde test etmiyor. Marka, her şeyi borçlu olduğumuz doğaya saygı duymaya özen gösteriyor. Doğanın saflığının ve kırılganlığın bilincinde olarak korunması için bilimsel kuruluşlarla birlikte çalışıyor.

Sadece www.makyajtrendi.com ‘da satışa sunuluyor.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir