Hollywood yıldızlarının yeni sırrı Aurelia Germanium Roller

Cilt bakımının son keşfi ile tanıştınız mı?

Dünyaca ünlü Hollywood yıldızlarının güzellik sırrı, Makyaj Trendi’nin yeni markası Aurelia Germanium Roller, Türkiye’de satışa sunuldu.

Yüz ve vücut için anti aging etkili güzellik ve bakım ürünü Aurelia Germanium Roller, alın, yanak, dekolte bölgesi, üst kol, el, boyun, omuz ve üst omurga ile baldır bölgelerinde kullanılıyor. Her gün bir bölgeye 30-45 saniye masaj yapıldığında yaşlanma etkilerini geciktiriyor. Anti-aging etkisi, benzersiz ritmik yuvarlanma hareketinden geliyor. Altıgen rollerı cildinizin her tarafında yuvarlayarak gezdirdiğinizde kan dolaşımını destekliyor, cildi sıkılaştırıyor, cilt tonunu düzenliyor ve daha sağlıklı, genç görünen bir cilt sunuyor.

Kan dolaşımını destekleyen Aurelia Germanium Roller’da germanyum tozu içeren 24 adet masaj taşı bulunuyor. Rollerın içeriğindeki doğada çok nadir bulunan Germanyum tozu cildi sıkılaştırıyor. Yarı iletkenlik özellikleri dolayısıyla Germanyum negatif elektron yayma kabiliyeti ile vücudun enerji seviyelerini yeniden dengelemeye ve arttırmaya yardımcı oluyor. Germanyum, hücresel zarlardan oksijenin iletimini kolaylaştırıyor ve kandaki oksijen içeriğini arttırıyor.

Yıllarca etkisini kaybetmeyen, elektrik veya pille şarj edilme ihtiyacı duymayan Aurelia Germanium Roller sadece www.makyaktrendi.com.tr’de satışa sunuluyor.

Fiyatı: 349 TL

https://www.makyajtrendi.com/urun/face-and-body-beauty-germanium-roller-64694
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir