Çakra Koleksiyonu ile kendinize mutluluğun anahtarını hediye edin!

7 ana çakranın sembollerinden oluşuyor

Ariş Pırlanta’nın zarif olduğu kadar şık modellerden oluşan Çakra Koleksiyonu’nda yer alan takılarla dikkatler üzerinizde olacak. Çakra sembollerinin Ariş Pırlanta’nın olağanüstü işçiliği ile buluştuğu koleksiyon; mineli ya da minesiz kolye, bileklik ve yüzük modellerinden oluşuyor.

Bedenimizdeki 7 ana çakranın sembollerinden oluşan Ariş Pırlanta Çakra Koleksiyonu ile enerjiniz artsın, neşeniz etrafınızı aydınlatsın. Çakra sembollerinin Ariş Pırlanta’nın olağanüstü işçiliği ile buluştuğu koleksiyon; mineli ya da minesiz kolye, bileklik ve yüzük modellerinden oluşuyor.

Enerjiniz yükselsin, ışığınız her yeri sarsın

Zarif olduğu kadar şık modellerden oluşan koleksiyon, plaj kombinlerinizi tamamlıyor.

Yaşam enerjisini yükseltmeye yardımcı olan çakralar tamamen açık olduğunda vücudumuzdaki enerji serbestçe dolaşır. Bu da mutlu ve huzurlu yaşamın keyfini çıkarmanın anahtarıdır. Siz de hem kendinize hem de sevdiklerinize Ariş Pırlanta Çakra Koleksiyonu’ndaki güzel sembollerden birini seçerek armağan edebilirsiniz.

Ariş Pırlanta’nın ‘gerçek kalite doğru fiyat’ anlayışıyla oluşan tüm koleksiyon ve ürünleri; www.arispirlanta.com ve Ariş mağazalarında sizleri bekliyor. Ariş’in tüm koleksiyonlarını ve sürprizlerini facebook (Ariş Pırlanta Sanatı) ve twitter (ArisPirlanta) sayfalarından da takip edebilirsiniz.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir