Cansız ciltler için yaşlanma karşıtı bakım: Global Repair

Kadınlar kendilerini 73 yaşında yaşlı hissetmeye başlıyor

Yaş, sadece kimlikler üzerinde bir sayı değildir. Yaş, bir ruh halidir. Bazen 50 yaşından sonra hormonlardaki düşüş, cildi her seviyede tahrip ederek canlanmasını önlemektedir. Cilt canlılığını kaybeder. Ayrıca fizyolojisi değişmekte ve olgunlaşmaktadır. Bu değişiklik iki eşzamanlı faktörle karakterizedir.

Yetersiz beslenme ve cilt yorgunluğu

Olgun cilt; kuruluk, rahatsızlık ve genel olarak yorgunluktan daha hızlı ve uzun süre belirginleşme eğilimi ile karakterize edilmektedir. Yavaşlamış ve artık bileşenleri harekete geçiremeyen cilt ile birlikte seramidlerin ve lipidlerin sentezinde bir azalma gerçekleşmektedir.

Ciltte zamanın izleri

Tüm yaşlanma belirtileri aynı anda vurgulanmaktadır. Çizgiler daha da derinleşir, cilt elastikiyetini kaybeder ve hacmini yitirmekte, koyu lekeler daha yaygın hale gelmektedir. Aynı zamanda cilt parlaklığını kaybetmektedir.

Hücre süreçlerinin yaygın fonksiyon bozukluğu: Düşük kaliteli hyaluronik asit üretimi, bozulmuş kolajen lif ağı, yağ dokusunun inceltilmesi, melanositlerin birikimi ve verimsiz hücre yenilenmesi.

Çok yönlü canlandırma ve yoğun bir tıbbi bakım  

Fransa’da 55 yaş üstü yaklaşık 12 milyon kadın var. Güzellik hedeflerini yüksek sesle ve net olarak duyuruyorlar: Ciltlerinin hissettikleri kadar genç görünmesini istiyorlar.

Filorga, özgün gençlik koçluğu kozmetik programını geliştirdi. Cansız cildin tüm sorunlarını yepyeni bir çekirdek formülle ele alıyor: Yoğun Onarım Faktörleri

Orijinal bir formüle sahip olan bu kompleks; muhteşem gençleştirici etki için estetik tıbbın etkilerini kullanmak için en iyi kozmetik besin maddelerini ultra özel bileşenlerle birleştiriyor.

Yoğun Onarım Faktörleri

(50 mezo bileşen + 3 süper besin + 4 hücresel güçlendirici)

3 süper besin

Cildin esnekliğini ve canlılığını geri kazandırmak için en iyi bitkisel yağlardan ve bilimsel keşiflerden elde edilen 3 süper besin üçlüsü içerir.

Süper Seramidler: Bilimsel araştırmaların meyvesi olan bu seramidler, ciltte bulunanlarla aynıdır ve fizyolojik seramidlerdeki azalmayı telafi eder. Bunlar cildin bariyer fonksiyonunu yenilemek için epidermisteki lipidlere bağlanmaktadır.

Süper Omegalar: Omega-6 bakımından zengin çuha çiçeği yağında ve Omega-3 ve 9 bakımından zengin olan jojoba yağında bulunur. Bu yağ asitleri hidrolipidik filmi güçlendirir, hücre yenilenmesini arttırır ve cildi canlandırır.

Süper Vitaminler: Aynı zamanda, E vitamini açısından zengin kamelya yağı ve cilt savunmasını güçlendirmek ve cildi yeniden canlandırmak için A, D ve K vitaminleri bakımından zengin olan hodan yağı ile süper bir kokteyl içerir. Cilt yoğun olarak beslenir ve rahatlar.

Çok yönlü yoğun yaşlanma karşıtı düzeltme

Yaşlanmanın tüm belirtilerine etki etmek için en çok kullanılan 5 estetik tıp tekniğinden ilham alan en iyi aktif bileşenlerin bir kombinasyonudur.

Parlaklık: 50 Aydınlatıcı Mezo Bileşen

NCEF, Enjekte edilebilir mezoterapide kullanılan 50 polyrevitalising bileşen(vitaminler, antioksidanlar, koenzimler) hücresel fonksiyonu artırmaktadır. Cilt, taze ve parlak hisseder.

Çizgiler: Dolgunlaştırıcı Hyaluro-Booster

Cildi dolduran ve çizgileri düzelten dolgu benzeri küre formundaki retiküle hyaluronik asit içerir. Cilt anında yumuşar.

Sıkılık: Sıkılaştırıcı Kolajen-Booster

Dermisin yeniden yapılandırılması için Kollajen sentezini artıran ve cilt liflerinin yapısını uyaran radyo frekans tekniğinden ilham alan bir peptid kompleksi içerir. Cilt daha sıkı hisseder.

Koyu lekeler: Cilt tonunu eşitleyici Clear-Booster

Ultra hedefli vektörizasyon sistemi sayesinde özellikle koyu lekelere etki eden lazer tekniklerinden esinlenen 5 aydınlatıcı aktif bileşen kompleksi içerir. Cilt tonu eşitlenmektedir.

Hacim: Dolgunlaştırıcı Adipo-Booster

Botanik özü, lipo-doldurucu tekniğinden esinlenerek yağ dokusunun kalınlığını arttırmak için yağların adipositlerde lipitlerin depolanmasını uyarır.  Yüz hacmi yenilenmektedir.

Global Repair 4 adımda yoğun yaşlanma karşıtı program

Gençleştirici etki sağlamak üzere tasarlanan Global Repair serisi; yoğun besleme ve çok yönlü canlandırma için yoğun onarım faktörlerle zenginleştirilmiştir. 3 tamamlayıcı ürünle epidermisin hücrelerini önemsemektedir.

Dönüştürüşebilir dokular: Gündüz cilt bakımı, gece maske

Tüm ürünler 24H Chrono-boosted teknolojisine sahiptir. Optimum 24 saat etkinlik için akşamları maskeye dönüşen çift kullanımlı gündüz / gece formüle sahiptir.

1-GLOBAL REPAIR ESSENCE

Cildi bakıma hazırlamak için bir miktar besin… Gündüz losyon/ gece maske

Yoğun Onarım Faktörlere ek olarak, kahverengi deniz yosunu özü, epidermisteki lipid üretimini artırmaktadır. Hidrolipidik filmi yeniden oluşturmak ve güçlendirmek için cilt bariyerinde yer alan genlerin ekspresyonunu uyarmaktadır. Uzun zamandır kaybedilen esneklik ve rahatlık anında cilde geri yüklenmektedir.

Gündüz, nem artırıcı dokusunu losyon olarak uygulayın. Nemlendirici ve uyarma etkisi için tüm yüze uygulayın. Akşamları, nemli pamuklu pedlere koyun ve yoğun besleme ve dolgunlaştırma etkisi için pedleri maske gibi yüzünüze yerleştirin.

7 gün sonra kadınlar tarafından fark edilen sonuçlar

 • Nemli cilt yüzde 100
 • Anında beslenmiş cilt yüzde 100
 • Daha sık cilt yüzde 85
 • Onarıcı etki yüzde 90

2-GLOBAL REPAIR INTENSIVE

Yoğun etki için uzman serum. Gündüz serum / gece maske

En güçlü yaşlanma karşıtı aktif bileşenlerden biri olan retinol, hücre yenilenmesini ve elastik liflerin sentezini radikal bir şekilde artırırken, yenilikçi botanik formda hücresel enerji kaynağı olan glikojen, çekirdek formülünün gençleştirici etkilerini çoğaltmak için fibrolast aktivitesini ve hyaluronik asit ve kolajen üretimini uyarır. Besleyici-gençleştirici özellikleri büyük ölçüde çoğaldı.

Gündüz, anında etki için kremden önce eriyebilen dokusu ile ince bir tabaka uygulayın. Akşamları, uyku maskesi olarak kullanın. Artırılmış etkinlik için kreminiz ile kalın bir tabaka karıştırın. Fiyatı: 845 TL

7 gün sonra kadınlar tarafından fark edilen sonuçlar

 • Daha yumuşak cilt yüzde 90
 • Sıkılaştırıcı etki yüzde 80
 • Yeniden yapılanmış yanaklar yüzde 76
 • Güzel cilt yüzde 83

3-GLOBAL REPAIR EYES & LIPS

Mükemmel sonuç odaklı, çift yönlü etki. Gündüz/gece kremi

Bu sınıfında uzman olan ürün göz çevresinde yoğun yenileyici etki sağlamak için mikrosirkülasyonu aktive edici sümbülteber ve dudak çevresinde pürüzsüz bir şekillendirme sağlayan susam tohumu ekstresi içermektedir. Parlaklık, koyu halkalar, şişlikler, kazayağı kırışıklıkları, çizgisel kırışıklıklar ve nazojen olukları… Tek bir adımda tüm yaşlılık belirtilerinin tedavisi!

Bir defa gündüz veya akşam ya da iki defa gündüz ve akşam olmak üzere; hafif eriyen dokusunu ince bir tabaka halinde hızlı bir güzellik artırıcı etki sağlamak amacı ile uygulayın.

7 gün sonra kadınlar tarafından fark edilen sonuçlar

 • Daha eşit bir göz çevresi yüzde 72
 • Daha sıkı bir cilt yüzde 72
 • Anlık nemlenmiş cilt yüzde 93
 • Daha pürüzsüz bir cilt yüzde 79

4-GLOBAL REPAIR

Kalıcı sonuçlar için çok yönlü aktif krem. Gündüz krem / gece maske

Bu krem, ​​eşsiz uzun süreli yaşlanma karşıtı bir sistemi içermektedir. Dermisteki glikat proteinleri onarabilen güçlü bir yenileyici aminoasit, cildi güçlendirmek ve cildin yaşlanmasını durdurmak için güçlü detoksifiye edici ve antioksidan özelliklere sahip temel minerallerle (manganez, çinko, demir) birleşmiştir.

Gündüz, yaşlanma karşıtı etki için ultra konforlu eriyebilen dokusunu ince bir tabaka uygulayın. Uyandıktan sonra muhteşem bir gençleştirici etki için akşamları uyku maskesi olarak kalın bir tabaka uygulayın. Fiyatı: 845 TL

7 gün sonra kadınlar tarafından fark edilen sonuçlar

 • Nemli cilt yüzde 85
 • Anında beslenmiş cilt yüzde 91
 • Daha sıkı cilt yüzde 82
 • Onarıcı etki yüzde 94Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir