Filorga Age Purify Serisi ile 7 günde daha pürüzsüz bir cilt!

Yetişkin kadınların yüzde 40’ında cilt kusurları var ve bu oran gittikçe artıyor

10 yıl içerisinde yetişkinlik akne oranı, yüzde 60 oranında artış gösterdi. Yetişkin kadınların yüzde 41-54’ü bu aknelerden olumsuz etkilendiklerini dile getirdiler. Cilt kusurların bir çok formu mevcuttur; lekeler, parlaklık, siyah noktalar, genişlemiş gözenekler ve kızarıklıklar…

Çevre kirliliği, stres, yorgunluk, dengesiz beslenme ve hormonal dalgalanmalar; bu kusurların oluşumunda önemli rol oynamaktadır. Kusurlar artık sadece ergenlik çağında olan gençlerin sorunu değil!

Yaşlanma belirtileri 30 yaşından itibaren gözle görülmeye başlar. Karma ve yağlı cilde sahip olanlar; yaşlanma belirtileri açısından kuru ve normal cilde sahip olanlara kıyasla daha yavaş belirti görülmesi şansına sahiptir. Ancak zamanın etkilerinden ve cilde zarar veren temizleyici ürünlerin sıklıkla kullanılmasından kaynaklanan cilt kusurlarından kaçamazlar.

35 yaş üzeri kadınların 1 numaralı sorunu nedir?

Eski bir hikayenin tekrar ortaya çıkması gibi; inatçı cilt kusurlarının geri dönüşü gerçekten taşıması zor bir yük olabilmektedir. Bunun üzerine, öncü yaşlanma belirtilerinin görünmesi ve kırışıklıkların yüzde iz bırakmaya başlaması ağır bir bedel ödemek gibidir.

Bu durum sıklıkla öz güven kaybı, utanç hissi ve cildin asıl halinin görünmesi korkusu nedeni ile cildi gizleme eylemini beraberinde getirmektedir.

Kırışıklıklar için çözüm: Estetik tıp

Dinamik kırışıklıklar, derin kırışıklıklar, ton ve dolgunluk kaybı ile başa çıkmak için geniş kapsamlı tartışmasız etkili teknikler geliştirilmiştir. İçerdiği enjeksiyonlar:

Hyaluronik asit enjeksiyonu: Derin kırışıklıkların tedavisi için cildi derinlemesine dolgunlaştırır.

Botoks enjeksiyonu: Belirgin dinamik kırışıklıkları pürüzsüzleştirir.

Kolajen enjeksiyonu: Cilt tonunu ve sıkılık kaybını giderir ve yeniler.

Kusurlar için çözüm: Dermatoloji

Yağlı ve karma cilde sahip insanlar aşırı sebum üretimini düzenleme, leke ve siyah nokta görünümünü azaltma ve cilt yapısını arındırma konusunda takıntılıdırlar. Dermatolojistler bu sorunların çözümü için geniş kapsamlı ve elverişli tedaviler geliştirdiler:

Peeling: Kimyasal düzeyde ölü hücrelerin arındırılması; cildi derinlemesine temizlemek ve yerleşmiş yaraların giderilmesine yönelik bir tedavidir.

Dermatolojik aktif bileşenler: Topikal olarak kusurların tedavisine yönelik iyi tanınmış bileşenler; sebum düzenleyici çinko, antienflamatuar niasinamid, peeling etkili azelaik asit, veya sıkıştırıcı benzoil peroksit.

Kusurları önleyici ya da yaşlanma karşıtı cilt bakımı arasından seçim yapın

Cilt kusuru oluşumuna eğimli karma ve yağlı cilt üzerinde arındırma ve temizlik sağlayan geniş kapsamlı dermatolojik bir ürün.

Ürünler sıklıkla etkilidir fakat hassas cilt üzerinde için pek uygun değildir. Ayrıca önemsenmeyen bir  ‘Genç Kategori’ pazarında kesinlikle uygun ve kırışıklık gelişimine olanak verir. Bu nedenle öz güveninizi tekrar kazanmak amaçlı kullanımda yardımcı olmamaktadır!

Kırışıklıklara çözüm: Yaşlanma karşıtı seriler

Çoğu yaşlanma karşıtı ürün ince ve görünür kırışıkların önlenmesi ve düzenlenmesinde etkili olmaktadır. Fakat bu tedaviler, kusur oluşumuna eğimli olan olgun cildin belli ihtiyaçlarını gözardı edebilmektedir.

Filorga Age purify; 7 gün sonunda kusur oluşumuna eğilimli ciltler üzerinde pürüzsüzlük ve arındırıcı etki sağlayan ilk yaşlanma önleyici bakım ürünüdür.

Age Purify Intensive

  • 10 kadından 8’i özgüvenlerini tekrar kazandıklarını dile getirdi.
  • IGFB3 üretimini canlandıran, uzun süreli dengeleyicilik sağlayan bitkisel öz ve cilt dengesizliğine neden olan hiperkeratinizasyon sinyalini önleyen bir protein.

Duyusallık üzerine odaklanma: Ultra hafif, gerdirici ve nemlendirici yapısı cilt tarafından hızlıca emilmektedir.

Kullanım: Temizledikten sonra sabah ve akşam tüm yüz bölgesine uygulanmaktadır.

Age Purify Clean

  • 10 kadından 8’i klasik temizleyicilerden daha etkili olduğunu belirtti.
  • 3 polisakkaridin oluşturduğu 3D matrix cildi kusurlardan ve kirlilik parçacıklarından arındırır.

Duyusallık üzerine odaklanma: Masaj yapıldığında ince bir köpüğe dönüşen yeşil jel yapısı durulama sonrası inanılmaz derece bir yumuşaklık verir.

Kullanım: Sabah ve akşam nemli cilde ve tüm yüz bölgesine nazikçe masaj yapılarak uygulanır. Ve sonrasında durulanır.

Age Purify Mask

  • 10 kadından 10’u ciltlerinin eskisinden daha sağlıklı olduğunu dile getirdi.
  • Doğal sakız özü 5a redüktazını önleyerek gözenekleri sıkılaştırır. Kurumayan beyaz kil formülü aşırı sebumu absorbe eder, anlık ve uzun süreli olarak cildi matlaştırır.

Duyusallık üzerine odaklanma: Yeşil nemlendirici ve arındırıcı beyaz kil krem yapısı kurumaz ve sıkılaşma hissi vermez.

Kullanım: Temiz ve kuru cilt üzerinde kalın bir tabaka halinde göz çevresine temasından kaçınılarak tüm yüz bölgesine uygulanmaktadır. Yüz üzerinde 10 dakika bekletilmekte ve sonrasında durulanmaktadır. Haftada iki kez kullanılmaktadır.

Age Purify

  • 10 kadından 8’i ciltlerinin gözle görülür biçimde daha da güzelleştiğini dile getirdi.
  • Cilt kusurlarına sebebiyet veren, bilinen ağır metallerden ve kirlilikten cildi korur.

Duyusallık üzerine odaklanma: Matlaştırıcı ve nemlendirici bir yapıya sahiptir. Komedojen içermez.

Kullanım: Tek başına veya Age Purify Intensive serumun ardından; sabah ve akşam tüm yüz bölgesine uygulanmaktadır.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir