Dior 2021 Bahar Koleksiyonu Pure Glow ile baharın ışıltısı teninizde!

‘Işıltı kadının güzelliğinin kaynağıdır’

Bahar hiç bu kadar harika hissettirmemişti. Kış şenlikleri kapanış müziğini çalarken, sahneyi yenilenmeye ve daha uzun günlere bırakıyor. Işıkla ve tazelikle dolu doğa uyanmakta. Çiçekler yüzünü güneşe dönüyor, kiraz ağaçları çiçek açıyor.

“Duyuların bu yeniden uyanışı, aklıma benzersiz güzelliğini nezaketin ve gücün birleşiminden alan günümüz çiçek kadınını getirdi. Işıltıyı koleksiyonun kalbine koymam bu yüzden. Stili, kültürü ya da cilt rengi ne olursa olsun ışıltı; kadının güzelliğinin kaynağıdır” diyor Dior Makeup’ın Kreatif ve İmaj Direktörü Peter Philips…

Bu, kavuşulan yeni mutluluğun verdiği şaşkınlık hissinin mevsimi. Gözlere, yanaklara ve dudaklara dokunuşlarla ışıldayan duyusal formüller ve narin bir parlaklık. Bu mevsim, aynı zamanda yumuşak neo-nude’un ve gül ağacı paletindeki pespembe cildi anımsatan taç yaprak tonlarının da mevsimi.

Gözler çiçek açtı

Koleksiyonun yıldızı 3 Couleurs Tri(O)blique Pure Glow paleti, origami kadar incelikli çiçeklerle damgalandı. Stilli tasarımı iki saf ve aydınlık armoniyi süslüyor; taze ve doğaldan daha sofistike ve cüretkara uzanan bir görünüm serisi sunmakta. Palette bir renk ve efekt triosu var: Metalik, parıltılı ve kadifemsi mat. Ortadaki renkle vurgu yapılıyor, üstteki renkle gözler belirginleştiriliyor, alt renk ise renk banyosu için.

Pure Petals’in capcanlı mercan ve sıcak kahverengi ile çevrelenmiş çinko sarısı, güneşli günlerin geri geldiğini söylüyor.

Triple Bloom pembe tonlarına bir keşif: Saten bir pembe-nude tonun etrafında aydınlık gül ağacı ve kadifemsi pembe-kahverengi.

3 Couleurs Tri(O)blique Pure Glow

 • 643 Pure Petals
 • 663 Triple Bloom

5 Couleurs Couture paleti, her baharın küçük mucizelerinden, açan kiraz çiçeklerinden ilham alıyor: Gül goncası, taç yaprak tonları ve pembe-bejler… Canlı bir fuşya eşliğinde.

 • 5 Couleurs Couture
 • 849 Pink Sakura

Sabah çiyi gibi dudaklar

Dior Addict Lip Glow Oil bu koleksiyonun kalp parçası; dudakları baharın ayna parlaklığı ve renk patlaması ile kaplıyor. Kiraz yağı aşılanmış formülü dudaklara nem veriyor ve özel bir pembe efekti için Color Reviver teknolojisinden yardım alıyor. Dudak yağı bu bahar, bütün güzelliği ortaya çıkaran soluk pembe ile açılış yapıyor, ardından parlak pembe ve mercan ikonik renklerini açığa vuruyor.

Dior Addict Lip Glow Oil

 • 022 Ultra Pink

Makyaj sanatçılarının favorisi Dior Addict Lip Maximizer, dudakları anında ve görünür ölçüde dolgunlaştırmaktadır. Günden güne yumuşatmakta ve nemlendirmektedir. Dior’un ikonik pembe ve mercan ve yepyeni soluk pembe renkleriyle dudaklara adeta baharı getiriyor.

Dior Addict Lip Maximizer

 • 022 Ultra Pink

Günümüzün çiçek kadınlarına bir mevsim adıyorsak, Rouge Dior’u anmadan olmaz. Parfüm Evi’nin çiçeksi dudak bakımıyla zenginleştirilmiş imza formüllü ikonik dudak boyası; yeni couture kutusunda saten dokunuşlu gül ağacı Pink Sakura ve yine saten dokunuşlu mercan Coral Peony ile daha tensel ve yoğun bir renk sunmaktadır.

Rouge Dior

 • 241 Pink Sakura
 • 348 Coral Peony

Her şey parıldıyor

Sağlıkla ışıldayan bir görünüm sunan Dior’un ilk stick allığı Stick Glow yanakların doğal ışıltısını süptil bir ışıkla arttırıyor. Nemlendiren formülü; ciltle anında bir olan ultra hassas yapısı ve kolay taşınır kutusu ile yanınızdan hiç ayırmayacağınız bir eşlikçi. Ayrıca cilt, Pink Glow’un pembe heyecanı veya Coral Glow’un tatlı portakalı ile çiçek açıyor.

Dior Stick Glow

 • 715 Coral Glow
 • 865 Pink Glow

Bahar parmaklarınızın ucunda

Bu sezonun görünümüne imzasını atan Dior Vernis fresh ve ışıklı renk çiftlerini keşfediyor. Koleksiyonun yıldız renkleri ışıltılı mercan Coral Peony ve pespembe Pink Sakura; parmaklarınızın ucuna renkli fırça darbeleri bırakıyor.

Dior Vernis

 • 322 Coral Peony
 • 561 Pink Sakura

 

 
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir