Celenes By Sweden’dan Yenilenen Rena Serum Serisi

Yenilenen Görünüm, Temiz ve Eşsiz İçerikler

İsveç’in endemik bitkilerini ve doğal termal sularını kozmetik bilimi ile buluşturan Celenes by Sweden’ın Rena Serum Serisi yenilendi. Seri; temiz ve vegan içeriği, çözüm odaklı yaklaşımıyla sağlıklı ve ışıltılı bir güzellik vadediyor.

‘Tek bileşen, Tek ürün, Tek çözüm’ felsefesiyle, insan sağlığına ve doğaya saygılı yaklaşımla üretilen Celenes by Sweden Rena Serum Serisi, özel formülleri günlük bakım ritüelinizin vazgeçilmezi olacak.

Taze ve Aydınlık Görünüm İçin: Celenes By Sweden Vitamin C 12.5% + Oats + Niacinamide Active Serum

C Vitamini, Yulaf Sütü ve Niasinamid aktif içerikleriyle ciltteki akne, leke, ince çizgi ve kırışıklıkların giderilmesine yardımcı oluyor. Tüm cilt tipleri için uygun olan serum, kolajen ve elastin üretimini hızlandırıyor. Cilde taze ve aydınlık bir görünüm kazandırıyor. İçerdiği yulaf sütü, cilt için ihtiyacı olan nemi sağlıyor. Niasinamid, akne ve leke önleyici, cilt koyuluklarını açıcı  etkiye sahip.

Daha Sıkı, Dolgun ve Parlak Cilt İçin: Celenes By Sweden Hyaluronic Acid 2% + Ferment Active Gojiberry Serum

Dolgunluğunu ve esnekliğini kaybeden yorgun ciltlere özel serum, cildin daha sıkı, dolgun ve parlak bir görünmesine yardımcı oluyor. İçeriğindeki Hyalüronik Asit, cildi yoğun şekilde nemlendiriyor. Fermente Aktif Gojiberry, antioksidan etkisiyle ciltte strese bağlı oluşan hasarın, kırışıklık ve ince çizgi görünümünün azalmasına yardımcı oluyor.

Siyah Noktalar, İnce Çizgiler ve Lekeler Için: Celenes By Sweden AHA 10% + BHA %2 Serum

Alfa hidroksi asitler (AHA) ile cildin üst yüzeyini temizliyor. Bu sayede daha parlak ve daha pürüzsüz bir görünüm sunmakta. Beta hidroksi asitler (BHA) ile daha derine inerek, gözenek görünümünün azalmasına yardımcı oluyor. Ve cilt tıkanıklığının giderilmesine destek veriyor. Ölü hücreleri arındırarak, cildin yenilenmesini ve parlaklık kazanmasını sağlıyor. İçeriğindeki laktik asit, kolajen üretimini artırarak cildi sıkılaştırıyor. Antioksidan bakımından en zengin içeriklere sahip olan Chaga mantarı, hücre yenilenmesini destekliyor. Böylece kolajen sentezini uyarıyor ve cildin dolgunlaşmasına yardımcı oluyor.

Göz Çevresi İçin: Celenes By Sweden Caffeine 5% Göz Çevresi Serum

Göz altı torbalarını ve cilt tonu farklılıklarını iyileştirmek için geliştirildi. Kafeinin uyarıcı etkisiyle mikro dolaşımı canlandırıyor. Koyu halka ve şişlik görünümünü azaltıyor. İçeriğindeki İsveç endemik bitkilerinden Rowan Berries, yoğun C Vitamini içeriğiyle göz çevresinde aydınlanma sağlıyor. Böylece göz altları aydınlık ve dinlenmiş bir görünüm kazanıyor. Göz çevresinde oluşan yaşlanma görünümünün azalmasını sağlayarak, bakım yapar ve ışıltılı bir görünüm sunmakta.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir