Celenes by Sweden Cloudberry Serisi kışa meydan okuyor

Seride 8 farklı ürün var

İsveç’in benzersiz endemik bitki mirasını ve doğal termal sularını kozmetik bilimi ile buluşturan Celenes by Sweden, Cloudberry’nin (Norveç Böğürtleni) nemlendirme gücü ve zengin antioksidan içeriği ile kış soğuklarına meydan okuyor.

Seri; Cloudberry’nin yoğun E Vitamini ve Omega 3, 6, 9 içeriği ile çevresel etkenlerin cilde zararlı etkilerine karşı geniş koruma sağlıyor.  Temiz ve vegan içeriğiyle cilde hızla nüfuz ederek anında nemlendiriyor. Agresif dış etkenlere karşı besleyip, koruyor. Cloudberry özütü, serbest radikalleri nötralize ederek yorgunluk belirtilerini azaltıyor. İçeriğindeki Bisabolol, cildi yatıştırıyor. Omega 7 yoğun nemlendirme sağlıyor ve cildin su tutma kapasitesini artırıyor.

Seri; Yüz Yıkama Jeli, Yatıştırıcı Yüz Bakım Kremi, Vücut Losyonu, Göz Çevresi Bakım Kremi, Yoğun El Bakım Kremi, Misel Temizleme Suyu, Topuk Çatlak Kremi ve  Nemlendirici & Yatıştırıcı Tonik’ten oluşan sekiz farklı ürün ile mevsim geçişlerinde ve soğuk kış aylarında cildiniz için yoğun nemlendirme sağlar.

  • Celenes by Sweden Cloudberry Yüz Yıkama Jeli

Kuru ve hassas ciltler için özel olarak geliştirilen jel, ciltteki yağ ve kiri nazikçe temizler. Cloudberry’nin yatıştırıcı etkisi, papatya ve kamelya özleri hassas ciltleri korur. Kırışıklıkları önlemeye yardımcı olur. Salatalık, limon özleri ve zengin mineral içeriği günlük cilt bakımı sağlar.

  • Celenes by Sweden Cloudberry Yatıştırıcı Yüz Bakım Kremi

Kuru ve hassas ciltler için geliştirilmiş özel bitkisel formülü ile cildi nemlendirir ve yatıştırır. İçeriğindeki pamuk otu özü, cildi yıpratıcı dış faktörlere karşı korur. Cloudberry, ciltte antioksidan etki gösterir. Hippophae ile cildin su tutma kapasitesini arttırır. C ve B vitaminleri ile cildi besler.

  • Celenes by Sweden Cloudberry Vücut Losyonu

Kuru ve hassas ciltler için özel olarak geliştirilen losyon, içeriğindeki doğal bitki özleriyle cildi yumuşatır, rahatlatır ve nemlendirir. Cloudberry, cildin su tutma kapasitesini arttırarak yoğun nemlendirme sağlar. İçeriğindeki Avokado yağı, cildi besler ve nemlendirir. Pamuk otu özü, cildi yıpratıcı dış faktörlere karşı korur.

  • Celenes by Sweden Cloudberry Göz Çevresi Bakım Kremi

Kuru ve hassas ciltler için doğal nem sağlayan özel formülüyle göz çevresindeki yorgunluk izlerini giderir, nemlendirir. Cloudberry, serbest radikalleri nötralize ederek yaşlanma ve yorgunluk izlerini azaltır. At Kestanesi ve Sarıteçan, göz çevresindeki koyu renk halkaların giderilmesine yardımcı olur.

  • Celenes by Sweden Cloudberry Yoğun El Bakım Kremi

Tüm cilt tipleri için özel olarak geliştirilen ürün, elleri derinlemesine nemlendirir, aşınma ve yıpranmalara karşı korur.

  • Celenes by Sweden Cloudberry Misel Temizleme Suyu

Makyajı ve cildi tek adımda temizler, cildi yumuşatır. Cloudberry’nin yatıştırıcı etkisi ve içeriğindeki Bisabolol, hassas cildi makyajdan ve kirden nazikçe arındırır.

  • Celenes by Sweden Cloudberry Topuk Çatlak Kremi

Cloudberry ile zengin özel formülüyle derin çatlakların onarılmasına yardım eder. Bisabolol ile cildi yatıştırır. Avokado ve Badem yağı, sertleşmiş, çatlamış topukları kısa sürede onarır. Yoğun nemlendirici etkisiyle derin çatlakları hızla yumuşatır, yeniden oluşmasını önler. Düzenli kullanıldığında cilde esnek, sağlıklı ve ipeksi bir görünüm kazandırır.

  • Celenes by Sweden Cloudberry Nemlendirici & Yatıştırıcı Tonik

Kuru ve hassas ciltler için geliştirilen tonik,cildinizi arındırır ve temizler. Doğal içeriği ve Hyaluronic Asit desteği ile cilt kusurlarının görünümünü azaltmaya yardımcı olur. Cildinizi tazeler, yatıştırır ve nemlendirir.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir