Pantene Gece Serumu yıpranmayı tersine çeviriyor

8 Saatte 7 Günlük Yıpranmaya Hayır!

Pantene Hydra Glow ailesinin Avrupa’da çok beğenilen Pantene Gece Serumu artık Türkiye’de! Hydra Glow’un Pantene’in cilt bakımından ilham alan serisi Pantene Altın Kelebek gecesinde tanıtıldı. Gece Serumu saçlarınızı güzellik uykusuna yatırarak 7 günlük yıpranmayı yalnızca 8 saatte tersine çevirecek.

Tıpkı cilt bakım kremleri gibi uyku öncesi saçlara uygulanıyor. Hyaluronik asit içeriği ile saçlarınızı onarıyor. Durulama gerektirmeyen yapısı ile dikkat çekiyor.

24 Saatlik Bakım

Gündüz kullanılan Pantene Kuru Saç Uçlarına Elveda Serumu biyotin ve hyaluronik asit ile zenginl Pro V formulü ile saçlarınızı nemlendiriyor. Pantene Gece Serumu gece yatmadan önce saçlarınıza uyguladığınızda hyaluronik asit içeriği ile gece boyu adeta saçlarınızın bir güzellik uykusu çekmesini sağlıyor

Pantene saç uzmanı Erhan Delen’in stüdyosunda gerçekleşen Pantene Beauty Day’da güzellik basını serumu ilk defa deneyimledi. Delen, “Ürün, müşterilerimden en sık duyduğum şikayetlere çözüm getiriyor. Saçlarınıza uygulayıp yattığınızda tüm gece saçlarınızı onarıyor.  Sabah yumuşacık saçlarla uyanmanızı sağlıyor. Adeta saçlarınıza bir güzellik uykusu sunuyor diyebilirim. Gerçekten çok başarılı bir inovasyon!” dedi.


ETİKETLER


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir