Kiko Milano bu yılbaşı makyajseverleri İtalya’ya götürüyor!

Koleksiyonun ambalajları en az ürünler kadar göz alıcı

İtalya’nın 1 numaralı makyaj markası Kiko Milano, bu yılbaşı makyaj severleri İtalyan tiyatrolarının güzel ve büyüleyici sahnelerinden ilham alan ‘Holiday Premiéré’ koleksiyonuyla buluşturuyor. Koleksiyon; zengin renkleri, duyusal dokuları, uzun süre dayanıklılığa sahip yüksek performanslı kalıcı formülleri ile dikkat çekiyor.

Yeni yıl davetlerinde parlayacak yoğun altınlar, zengin kırmızılar ve simsiyah vurguların öne çıktığı koleksiyon, mevsimin sihrini ve ihtişamını ortaya çıkarırken; gerek sevdiklerinize armağan etmek, gerekse yeni yıl partilerine hazırlanmak için mükemmel bir seçim.

Beyaz, altın ve gümüş renklerdeki iç ambalaj, İtalyan operalarının vazgeçilmez Matelassé deseniyle kabartılmış dokusu ile fark yaratıyor. Adeta bir sanat eseri gibi tasarlanmış dış ambalaj ise, İtalyan mirasından ilham alan mimari öğeler ve
süslemelerle zenginleştirilmiş.

Yılbaşı ruhunu kusursuz ve yoğun bir şekilde ifade eden ‘Holiday Premiéré’ koleksiyonu, Kiko Milano severleri ışıldamaya çağırıyor. Koleksiyonda cesur glosslar ve rujlar, baş döndüren parfümler ve yüksek perfomanslı göz ürünleri ön plana çıkıyor. Sevdiklerini ikonik Kiko Milano kahramanları ile şımartmak isteyenler için de hediye setleri fark yaratıyor.

Kiko Milano Holiday Premiére Sparkling Lipstick (499 TL)

Süper parlak ruj, benzersiz dokusu sayesinde metalik etkinin tüm parlaklığını, yoğun inci ışıltısı ile birleştirerek masalsı bir görünüm yaratıyor. Yumuşak dokulu ve yoğun renkli ruj, zencefil kokusu ilebüyülüyor.

Kiko Milano Holiday Premiére Lipstick&Gloss (549) TL

Çift fonksiyonlu ürün hem mat renkli ruj hem de parlak dudak parlatıcısından oluşuyor. Tek bir ürünle rengin ve parlaklığın olağanüstü kombinasyonunu sağlamak mümkün. Zencefil özü ve tatlı badem yağı ile zengin formüle sahip. Ürün kadifemsi dokusu ile dudakları sarıyor.

Kiko Milano Holiday Premiére Hydra Lip Stylo (479) TL

Kremsi ve rahat dokulu ruj, dudakları nemlendirirken onları muhteşem renkler ve sofistike bir parlaklıkla vurguluyor. Nemlendirici formülü dudaklar üzerinde kayıyor.

Kiko Milano Holiday Premiére Crystal Lip Balm (449) TL

Parlak bitişe sahip balm, dudakları nemlendiriyor ve onları yumuşacık, parlak bir görünüme kavuşturuyor. Kristal cam etkisine sahip parlak dokusu, portakal, zencefil ve vanilya kokuları ile dikkatleri dudaklara çekiyor.

Kiko Milano Holiday Premiére Glossy Lip Oil (449) TL

Üç farklı renk seçeneği bulunan dudak yağı, vanilya notaları ile kokulandırılmış. Yumuşak ve kremsi formülü sayesinde dudakları besliyor, rahatlatıyor ve son derece patlak bir görünüm veriyor. Pratik sünger aplikatörü sayesinde kolayca uygulanan ürünün üç farklı seçeneği var.

Kiko Milano Holiday Premiére Daring Duo Eyeshadow (499) TL

İki farklı bitişe sahip stick göz farı; inovatif çift uçlu tasarımı sayesinde gözleri sofistike bir dokunuşla vurgulamaya olanak sağlıyor. Argan yağı ile zengin formüle sahip stick far, kremsi mat bitişli dokusu ile kolayca uygulanıyor. Avakado yağı ile zengin formüllü pudra göz farı ise mat fara metalik ışıltılar ekliyor. Daha hafif göz makyajı görünümü için ayrı ayrı kullanılabilen pratik ürün, ışıltısını sıkça tazelemek isteyenlerin vazgeçilmezi olacak.

Kiko Milano Holiday Premiére Made To Shine Eyeshadow Palette (669) TL

4 metalik renk içeren far paleti, gözleri vurguluyor ve parlak, dikkat çekici bir görünüm yaratıyor. Yumuşak ve kremsi dokulu farlar, göz kapağına kolayca uygulanıyor. Rahatça karışan, günün modası 4 farklı metalik tondaki farklar tek başına kullanılabiliyor. Ya da daha yaratıcı görünümler için birlikte de uygulanabiliyor.

Kiko Milano Holiday Premiére Metallic Eyeshadow (469) TL

Metalik bitişli far, yoğun renk salınımına sahip. Olağanüstü, çok boyutlu görünüm veren far, kolayca uygulanabiliyor. Göz kapaklarını ağırlaştırmayan far, ipeksi ve hafif dokusu ile fark yaratıyor.

Kiko Milano Holiday Premiére Dreamy Eyeshadow Palette (899) TL

Göz alıcı far paleti mat ve metalik 12 renkten oluşuyor. Zengin dokuda ve trend renklerdeki farlar kolayca karıştırılabiliyor. Palet tek bir ürünle, doğal ya da ışıltılı göz makyajı görünümleri yaratmaya olanak sağlıyor.

Kiko Milano Holiday Premiére Lasting Duo Eyepencil (369) TL

Mat ve metalik bitişli göz kalemi 10 saat boyunca dayanabilen formüle sahip. Hem iç hem dış göz çevresinde kullanılabiliyor. Kalem, mat tonların yanı sıra ışıltılı yansımalar ile gözleri yoğunlaştırmak için ideal bir ürün. Çift taraflı kalem uzun süre kalıcılığı ve yumuşak dokusu ile de fark yaratıyor.

Kiko Milano Holiday Premiére Volume&Curl Mascara (529) TL

Jojoba yağı ile zengin formüle sahip maskara 12 saate varan kalıcılık vadediyor. Çift taraflı aplikatörü sayesinde kirpiklere hem hacim kazandırıyor hem de kıvrık bir görünüm veriyor. Yoğun siyah renkteki maskara topaklanma yapmadan kolaylıkla uygulanıyor.

Kiko Milano Holiday Premiére Hydra Face Primer (669) TL

Cildi makyaj için hazırlarken aynı zamanda nemlendirip cilt tonunu düzeltiyor. Hafif su bazlı formülü ile mükemmel konfor sunmakta. Parlak bir bitişe sahip pembe dokusu, hızla emiliyor ve kalıntı bırakmıyor.

Kiko Milano Holiday Premiére 24H Lasting Foundation (769) TL

Cilt tonu düzelten ve kusurları tek bir adımda gizleyen fondöten 24 saate kadar dayanıklı. Bulaşmayan ve suya dayanıklı formülü hafif bir dokuya ve yumuşak bir bitişe sahip. Cilde güzel bir şekilde karışan fondöten, cildi ağırlaştırmadan pürüzsüz bir görünüm veriyor. Koleksiyonun yıldız ürünlerinden bir olan fondöten orta ve yüksek kapatıcılık sunuyor.

Kiko Milano Holiday Premiére Setting Face Powder (599) TL

Uzun süre kalıcı, şeffaf ve mat bitişli sabitleme pudrası, makyajı sabitlemek için mükemmel bir seçim. Bambu özü ile zengin formülü 6 saate kadar kalıcılık sunuyor. Ağırlık yapmayan dokusu yüze kusursuzca yapışan ürün, şeffaf ve mat bir bitiş veriyor.

Kiko Milano Holiday Premiére Iconic Masterpiece Blush (999 ) TL

Işıltılı bir kılıf içindeki allık, ipeksi ve son derece pigmentli dokusu ile yüzü çekici bir parlak bitişle renklendiriyor. İtalyan zanaatkarlarından ilham alan yenilikçi tasarımı ile eşsiz bir parça olmaya aday.

Kiko Milano Holiday Premiére Pearly Duo Highlighter (669) TL

Metalik dokulu, pudra aydınlatıcı, yüz, göz bölgesi ve vücudu etkileyici bir parlaklıkla vurgulamak isteyenlerin gözdesi olacak. Metalik bitişli uyumlu iki rengi bir araya getiren aydınlatıcı, yansıtıcı inci tozu içeren dokusu ile cilde anında parlaklık veriyor.

Kiko Milano Holiday Premiére Liquid Face Highlighter (449) TL

Süper metalik sıvı aydınlatıcı, cilde karşı konulmaz bir parlaklık veriyor. Akıcı ve hafif dokusu sayesinde kolayca uygulanabilen ürün, istendiğinde yoğunluğu artırılabilen ışıltılı bir görünüm veriyor.

Kiko Milano Holiday Premiére Golden Eye Patches (499) TL

Tek kullanımlık aydınlatıcı göz maskesi cilde ferahlık ve hafiflik veriyor. Çay yaprağı özü ile zengin formüle sahip göz bantları, hidrojel dokusu sayesinde göz bölgesine mükemmel bir şekilde yapışıyor. Tazelik ve hafiflik veren göz bantları ciltte yağlı bir his bırakmadan parlak bir görünüm veriyor.

Kiko Milano Holiday Premiére Sublime Hydra Face Serum (569) TL

Nemlendirici ve aydınlatıcı yüz serumu, yüzü nemlendirmek, aydınlatmak ve mükemmel makyaj tabanı oluşturmak için ideal bir ürün. Lüks ve hafif dokusu harika bir konfor hissi sunarken, hızlı bir şekilde emiliyor ve cilde pürüzsüz, eşit ve parlak bir görünüm veriyor. Badem ve bal notalarını içeren kokusu, gümüş parçacıklı içeriği ile dikkat çekiyor.

Kiko Milano Holiday Premiére Body Cream (569 )TL

Hızla emilen vücut kremi, cildi şımartıyor, yumuşacık bir hisle sarıyor ve nemlendiriyor. Zencefil ve hurma özleri ile zengin nemlendirici formülü, lüks dokusu ile olağanüstü konfor sunuyor.

Kiko Milano Holiday Premiére Ojeleri (199) TL

Jel efekti Metallic Nail Lacquer altın ve yakut kırmızı seçenekleri ile yılbaşı ruhunu yansıtıyor. Glittery Nail Lacquer ise tırnaklarına daha fazla ışıltılı katmak isteyenler için ideal.

Kiko Milano Holiday Premiére Parfümleri (999) TL

Holiday Premiére koleksiyonu yılbaşı hazırlığını baş döndürücü bir parfümle tamamlamayı öneriyor. Koleksiyonda yer alan iki büyüleyici parfüm, iki farklı koku ailesine ait yoğun notaları ile fark yaratıyor. Odunsu ve turunç notaları içeren ÉTOILE WHITE EAU DE PARFUM canlı ve çekici bir kokuya sahip. Amber ve siyah vanilya notaları içeren, ÉTOILE GOLDEN EAU DE PARFUM gizemli kokusu ile büyüleyici bir yolculuğa davet ediyor.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir