Kiko Milano’dan yeni nem bombası ürün serisi

Cildi formda tutan ürünler

İtalya’nın bir numaralı makyaj markası KIKO MILANO, makyaj ürünleri kadar cilt bakım serisi ile de adından söz ettiriyor. KIKO MILANO Skin Trainer, yüksek performanslı cilt bakım serisi, cildi her yaşta formda tutabilmek için formüle edildi. Skin Trainer serisinin her ürünü, kapsamlı bir rutin bakım sunmakta.

Skin Trainer Hyaluron Mask

Cilt esnekliğini artıran, kırışık ve çizgileri azaltan parlatıcı etkili yüz maskesi. Kaz ayaklarının azalması ve parlak bir cilt için ideal. Jel yapıdaki ürünün içeriği, hyaluronic acid ve çiçek yapraklarıyla zengin. (599 TL)

Ürün, Skin Trainer Massage Roller ile cilde egzersiz yaptırarak ve ferahlık vererek kolayca uygulanabiliyor. Ciltte 10 dakika kaldıktan sonra durulayabilirsiniz. (599 TL)

Skin Trainer Eyes

Nem, esneklik ve zindelik etkilerine odaklanan güçlü bir göz serumu. İki hafta süresince kullanım sonrası göz altı torbaları ve morlukların azalmasında gözle görülür etki yaratıyor. Bu etki dört hafta kullanım sonrası daha da artıyor. İçeriğinde keratin, resveratrol, phospholipid komplex bulunan ürün, tüm cilt tipleri için uygun. Göz altı torbaları ve morlukları ile mücadele edenler için ideal bir ürün. (549 TL)

Skin Trainer Face Serum & Skin Trainer Face Cream

Keratin ve resvetarol içeren bu dinamik çift ürünün her biri, nemlendirme ve yenileme üstünlüğü sayesinde yaşlanma etkileriyle savaşıyor. Cildi temizledikten sonra uygulanan serum cilde etkin bir canlılık kazandırırken; krem de cildi nemlendiriyor. (779 TL- 849 TL)

Skin Trainer CC Blur

Hafif dokulu CC baz, cildin görünümünü ustaca düzeltirken, pürüzleri yumuşak bir filtre ile yok ediyor. E vitamini ve üzüm özü içeren ürün, her cilt tipine uyuyor. (599 TL)

Enerji veren formülleri ile Skin Trainer ürünlerini, cilt bakım rutininize ve aktif yaşamınıza katın. Cildinizi formda tutmak için en büyük yardımcınız!
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir