Cerebral Palsy’li çocuklara destek için yeni yıl hediyeleri

www.hayalleredokun.com ile hayallerine dokunun

Cerebral Palsy Türkiye-Türkiye Spastik Çocuklar Vakfı, Cerebral Palsy’li (CP) çocuklar adına farkındalık yaratmaya yeni yılda da devam ediyor. Sevdikleriniz için hayalleredokun.com adresi üzerinden yapacağınız yeni yıl alışverişleriniz, Cerebral Palsy’li çocuklara yardım fırsatına dönüşüyor.

Yeni bir yılın içinde barındırdığı bolca umut, herkese ihtiyacı olan yaşam enerjisini sağlıyor. Bu yıl CP’li çocukların eğitimi ve rehabilitasyonlarına destek olarak, onların hayallerine dokunabilirsiniz.

Türkiye Spastik Çocuklar Vakfı, www. hayalleredokun.com adresinde birbirinden güzel yeni yıl hediye seçenekleri sunuyor. Anahtarlıklar, termos mug’lar, bardak altlıkları, yastık kılıfları, bez çanta ve cüzdanlar, magnet gibi hediyelik eşya ürünlerinin yanında kitap ayraçları ve not defteri çeşitleri ile kırtasiye ürünlerine de geniş skalasında yer veriyor.

Cerebral Palsy nedir?

Gelişimini tamamlamamış beynin doğum öncesi, doğum sırası veya doğum sonrası dönemde hasar görmesiyle oluşan, bebeklik ve çocukluk döneminde en sık rastlanan ancak buna karşın en az anlaşılan engellilik durumudur. Dünya genelinde 17 milyon CP’li kişi yaşamaktadır. Türkiye’de her yıl 6 binden fazla bebek tanı almaktadır.

 
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir