Chimi ile sıcak yaz günlerinde stilini ortaya koy

Core Collection 2023: Tavizsiz modern görünüm

Stockholm merkezli Chimi Eyewear; 8 renk ve 11 farklı stilde sunduğu yeni CORE Collection ile bu yaz, retro esintili silüetleri modern ve cesur tasarımlarla yeniden yorumluyor.

İsveçli tasarımcı Charlie Lindström’ün benzersiz gözlükler yaratma hayaliyle, çocukluk arkadaşı Daniel Djurdjevic ile birlikte Stockholm’de kurduğu Chimi Eyewear, gözlük koleksiyonuna bir yenisini daha ekledi. Yeni İlkbahar/Yaz 2023 CORE Collection…

‘Bir gözlük asla yeterli değil’

Marka, renkli insanların yaşam tarzlarına uygun! Birinci sınıf İtalyan asetatından üretilmiş el yapımı şık tasarımlarla tek güneş gözlüğü ile yetinmeyenlere hitap ediyor. Yüksek kalitesi ve uygun fiyatları ile Core Collection, renkleri kendi stilleriyle eşleştirmeyi seven herkesi hareketli bir yaza davet ediyor. Klasik kare, yuvarlak, oval, cat-eye, dikdörtgen ve kelebek silüetleriyle dikkat çekiyor.

Gözlüklerin tamamı el işçiliği

Gözlükler, % 100 UV ışınlarına karşı korumaya sahip, darbeye dayanıklı CR39 lens kullanılarak üretiliyor. Polarize lenslere sahip gözlükler, dünyanın en kaliteli lens üreticisi Mazzuchelli imzası taşıyor. Premium malzemeler ve titiz tasarımla yaz modasına ışık tutuyor.

Siyah, yeşil, ekru, tortoise, kahverengi, gri, şeffaf, koyu gri renk seçenekleri var. Her yüz tipine uygun farklı kesimlerle tasarımlar sizleri bekliyor.

Chimi güneş gözlükleri, Pop Corner, Vakkorama mağazalarında ve www.popcorner.com.tr ‘de satışta!
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir